Влада

Президент приїхав в Олевськ з новим головою ОДА та проводить нараду щодо видобутку бурштину

12 серпня 2019, 11:50

Президент Володимир Зеленський 12 серпня в Олевській райдержадміністрації проводить нараду щодо незаконного видобутку бурштину.

Також заплановане представлення нового голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка.

Про боротьбу з бурштинокопачами доповідав голова Нацполіції Сергій Князєв


Віталій Бунечко народився 6 серпня 1973 року в м.Сарни Рівненської області. В 1995 році закінчив Волинський державний університет ім.Лесі Українки, спеціальність – вчитель історії і права. В 1997 році закінчив Академію Служби безпеки України, спеціальність – юрист. В 2016 році захистив кандидатську дисертацію в Державному науково-дослідному інституті МВС України на тему «Служба безпеки України як суб’єкт адміністративно-деліктного процесу», кандидат юридичних наук. До призначення на посаду голови ОДА працював в СБУ.

Декларацію кандидата на посаду голови Житомирської ОДА Бунечко подав ще 18 липня. В ній зазначається, що він прописаний у Києві, а фактично проживає у Донецькій області – Приморське / Маріуполь.

Задеклароване майно – лише два годинники торгових марок Frank Muller та Zenit.

Зарплата Віталія Бунечка за 2018 рік становила 365 тис. 409 грн, готівкою він декларує 39 тис. доларів та 32 тис. євро.

Нагадаємо, станом на 11:00 біля приміщення Олевської РДА кількасот людей очікували на приїзд Володимира Зеленського. Офіс президента інформував, що глава держави візьме участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину та представить новопризначеного голову Житомирської обласної державної адміністрації.

Як повідомляв Житомир.info, 24 червня 2019 року президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Ігоря Гундича з посади голови Житомирської облдержадміністрації та призначив заступника Ярослава Лагуту в.о. голови ОДА. 27 червня був останній робочий день Гундича на посаді.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Зеленський президент Олевськ  
Матеріали по темі