Влада

​Що пообіцяв новий голова Житомирської ОДА та як «летіли шапки» на нараді за участю президента

12 August 2019, 19:26

Візит президента України Володимира Зеленського на Житомирщину 12 серпня розпочався з представлення нового голови Житомирської обласної адміністрації Віталія Бунечка.

Новопризначений голова ОДА пообіцяв бути відкритим до громади та бізнесу.

«Я бачу, що Житомирщину будемо розвивати далі, закінчимо процес децентралізації. Робота Житомирської обласної адміністрації буде побудована виключно на відкритих принципах, публічних принципах. Ми відійдемо від бюрократії та покладемо край корупції. Ми чекаємо інвесторів на Житомирщині, як на іноземних, так і на наших, ми надамо їм найбільші преференції» ‎, - обіцяє Віталій Бунечко.


У рамках візиту до Житомирської області Володимир Зеленський взяв участь у нараді з незаконного видобутку бурштину.

«Вважаю, що ця проблема набула масштабу України, екологічного лиха. Дійсно, тисячі гектарів лісових земель перетворені на пустелі. Ми сьогодні облетіли це і все бачили. Ми розуміємо, що люди полюють на бурштин. Це реально війна з державою кримінальних авторитетів, які прикривалися поліцією, Службою безпеки України і прокуратурою»‎, - наголосив президент.

Заслухавши звіт начальника Нацполіції Сергія Князєва, Зеленський ініціював кілька кадрових змін одразу в декількох областях. За словами заступника Керівника Офісу Президента України Олексія Гончарука, зробити «чистку» в правоохоронних органах треба було ще кілька років тому.

«Правоохоронні органи, СБУ, поліція… я взагалі вважаю, що немає жодної підстави зберігати людей на цих посадах у районах, в яких незаконно видобувався бурштин»‎, - сказав Олексій Гончарук.

Володимир Зеленський розпорядився звільнити керівників двох райвідділів поліції та голову СБУ, а також наполіг, аби начальник обласного управління лісового господарства Андрій Курінський написав заяву.

«Рівненська область: Рокитнівський, Дубровицький, Володимирецький, Зарічнецький і Сарненський райони. Керівників цих райвідділів, будь ласка, звільніть, вони не допомагають нашій країні, а потім розберемось, хто є в цій схемі. Житомирська область: Олевський та Овруцький райони, і Волинська область - Ратнівський та Любешівський. До пана Баканова: будь ласка, змініть голів СБУ у трьох областях: Рівненська, Волинська та Житомирська»‎, - розпорядився Володимир Зеленський.

Як повідомляв Житомир.info, 24 червня 2019 року президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Ігоря Гундича з посади голови Житомирської облдержадміністрації та призначив заступника Ярослава Лагуту в.о. голови ОДА. 27 червня був останній робочий день Гундича на посаді.

Фоторепортаж про те, як в Олевську зустрічали Володимира Зеленського та хто був на офіційній зустрічі 12 серпня, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Зеленський президент нарада Олевськ бурштин  
Матеріали по темі