Політика

Декларації двох новообраних нардепів-мажоритарників від Житомирської області: річні доходи менш ніж 100 тис. грн

29 August 2019, 11:02

В Єдиному державному реєстрі декларацій оприлюднені декларації ще двох новообраних нардепів-мажоритарників від Житомирської області.

23 серпня виправлену декларацію подала народна депутатка від Малинського округу №66 Тетяна Грищенко, яка балотувалася від президентської партії «Слуга народу».

Єдина задекларовані власність – житловий будинок у Малині площею 54,6 кв.м, який з березня 2007 року належить Тетяні Грищенко. Доходами родини в 2018 році були 36 тис. 52 грн пенсії чоловіка та 31 тис. 18 грн зарплати доньки, яка працювала в банку «ПУМБ».

Інформація про готівку та кошти на банківських рахунках відсутня.

26 серпня декларацію кандидата на посаду народного депутата оприлюднив представник партії «Слуга народу» Богдан Кицак, обраний по Бердичівському округу №63.

У Кицака немає ні нерухомості, ні власного транспорту, у Бердичеві він з жовтня 2017 року проживає у квартирі загальною площею 70,7 кв.м, яка належить Бабійчуку Василю Захаровичу. За інформацією бердичівських сайтів, людина з таким ПІБ – «Почесний громадянин Бердичівського району», який 25 вересня 2017 року відзначив 90-річний ювілей.

У 2018 році основним доходом новообраного нардепа була зарплата в комунальному закладі «Бердичівський педагогічний коледж» Житомирської обласної ради – 89 тис. 163 грн. Богдан Кицак також отримав 9 тис. грн виплат від страхової компанії «Український фінансовий альянс», 275 грн – від Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти та взяв кредит в «ОТП Банк» на суму 17 тис. 268 грн.

Готівкою нардеп декларує 5 тис. доларів та 110 тис. гривень.

Кицак є керівником та співзасновником громадської організації «Центр розвитку Бердичева», яка була зареєстрована 5 вересня 2017 року і з 10 червня 2019 року перебуває в стані припинення.

Станом на 29 серпня не вдалося знайти декларації ще двох нардепів від «Слуги народу» - Дмитра Костюка, обраного у Новоград-Волинському окрузі №65, та Сергія Кузьміних, обраного у Чуднівському окрузі №67.

Нагадаємо, 8 серпня 2019 року обраний у Житомирському окрузі №62 представник партії «Слуга народу» Ігор Герасименко оприлюднив свою першу декларацію народного депутата.

Кандидати від президентської партії перемогли в п’яти з шести округів Житомирської області, лише у Коростенському окрузі №64 нардепом обраний самовисуванець Володимир Арешонков, який вже представляв цей округ у Верховній раді попереднього скликання.

Скріншот з сайту ЦВК

29 серпня відбувається урочисте засідання Верховної ради України з нагоди складення присяги народними депутатами, обраними 21 липня 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нардеп декларація Кицак Грищенко  
Матеріали по темі