Політика

Житомирські «слуги народу» викладають фото та відео свого першого дня у Верховній раді

29 серпня 2019, 12:36

Вранці 29 серпня відбулося урочисте засідання Верховної ради України з нагоди складення присяги народними депутатами, обраними 21 липня 2019 року.

Про це повідомляє пресслужба парламенту.

«Голова Верховної Ради України восьмого скликання Андрій Парубій відповідно до статті 79 Конституції України запросив на трибуну найстаршого за віком новообраного народного депутата України Юлія Іоффе для зачитування тексту присяги. Народні депутати встали і Ю.Іоффе зачитав текст присяги: «Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про блага Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників»... За пропозицією Підготовчої депутатської групи з організації роботи Верховної Ради України дев'ятого скликання, церемонія підписання народними депутатами присяги буде відбуватися у кулуарах другого поверху Верховної Ради до 13.00», - йдеться у повідомленні.

Після підписання тексту присяги народні депутати здадуть його працівникам Апарату Верховної ради і отримають: посвідчення та нагрудний знак народного депутата України, картку для голосування, довідкові та інформаційні матеріали і зареєструються для участі у першому пленарному засіданні Верховної Ради України дев’ятого скликання, яке розпочнеться о 13.00.

Новообрані нардепи-мажоритарники від Житомирської області викладають на своїх Facebook-сторінках фото та відео першого дня у Верховній раді.

Богдан Кицак від партії «Слуга народу», який представляє Бердичівський округ №63, виклав фото з депутатським посвідченням за парламентською трибуною.

«Новий етап в житті та величезна відповідальність за долю України! З вірою в серці в успішне майбутнє нашої держави, яке твориться кожного дня копіткою працею мільйонів українців. Працюватиму тільки на результат», - прокоментував фото Кицак.

«Слуга народу» Дмитро Костюк, обраний у Новоград-Волинському окрузі №65, на відео показав свій «шлях до парламенту».

Сергій Кузьміних, обраний від партії «Слуга народу» в Чуднівському окрузі №67, напередодні першого робочого дня сфотографував своє робоче місце у Верховній раді.

«Підготовка до плідної праці почалась. Зміни в країні повинні відбуватися дуже швидкими темпами, бо часу українці втратили дуже багато. Люди повинні відчути поліпшення життя, як можливо швидше. Всім гарного дня та з святом Успіння Пресвятої Богородиці!», - написав 28 серпня Сергій Кузьміних.

Ще один представник президентської партії, нардеп від Житомирського округу №62 Ігор Герасименко готовий розказати про свій перший день у Верховній раді, але фото та відео з нового місця роботи поки не викладає.

Нагадаємо, декларації про доходи станом на ранок 29 серпня 2019 року оприлюднили лише троє з п’яти новообраних нардепів-мажоритарників «Слуги народу», які перемогли в округах Житомирській області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВР нардеп  
Матеріали по темі