Фоторепортаж

Як житомиряни бігли «за Героїв України». Фоторепортаж

29 серпня 2019, 19:00

29 серпня з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, понад чотири сотні учасників долучилися до забігу під назвою «Шаную воїнів, біжу за героїв України» і подолали дистанцію майже 1,5 км.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

У кінотеатрі «Жовтень» було організовано виставку, присвячену Дню пам’яті захисників України, а перед кінотеатром було розміщено портрети наших Героїв. Перед початком забігу всі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання, а військові поклали квіти до пам’ятних стел.

Забіг в пам'ять про загиблих воїнів був символічним. Його головна мета – не прибігти першим, а бігти разом, за кожного з тих, хто захищав нас від війни, віддав своє життя за територіальну цілісність України, подякувати та підтримати рідних наших Героїв», – пише пресслужба.

По завершенню забігу кожен його учасник отримав подяку від організаторів.

Довідково:

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відзначається щорічно 29 серпня. Це встановлено Указом Президента України від 23.08.2019 №621 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

Відеосюжет з акції «‎Шаную воїнів, біжу за Героїв України» – тут.

Як повідомляв Житомир.info, 29 серпня 2019 року Україна вперше відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, встановлений відповідним указом президента від 23 серпня 2019 року. Анонсувалося, що у Житомирі в цей день відбудеться вшанування загиблих воїнів, виставка та забіг. А начальник управління культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва зазначала, що символом Дня пам’яті захисників України буде сонях, адже найбільших втрат під час російсько-української війни Україна почала зазнавати саме тоді, коли на полях цвіли соняхи.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День пам'яті забіг акція «Шаную воїнів. Біжу за героїв України»  
Матеріали по темі