Місто

У Житомирі кілька тисяч вірян пройшли хресною ходою на честь свята Подільської ікони Божої Матері

5 вересня 2019, 14:19

Зранку тут розпочалася літургія, а після неї, близько 11.30 віряни з іконами Божої Матері рушили від вул. Подільської до вул. Кафедральної, де провели молебень. О 12.00 хресна хода рушила назад до собору на Подолі. Супроводжували вірян патрульні поліцейські, рух на дорогах у центрі міста у цей час був ускладнений.

Журналісти Житомир.info поспілкувалися із деякими учасниками хресної ходи.


«Для мене це радість, краса. Сьогодні і день гарний, і свято гарне. Долучилася до духовності», – каже вірянка Алла.

«До церкви ходжу та й долучився. Тут, бо сьогодні свято Подільської ікони Божої Матері. Приїхав з Попільні. Сам, адже дочка в школі, а дружина на Закарпатті», – ділиться учасник хресної ходи Ігор.

«У нас церква – це сімейне. Ось прийшли на причастя з дитиною і вирішили вшанувати цей день та приєднатися до ходи. Це вже наша друга хода: у минулому році були також в цьому. Сподіваємося, що це стане традицією. Вірянам потрібно долучатися до ходи, по-перше, щоб це не пропало остаточно та підтримувалося. Чим більше нас кожного року, тим більше ми демонструємо, що стаємо згуртованішими», – стверджує житомирянин Богдан.

Як повідомляв Житомир.info, 4 вересня патрульна поліція попередила про обмеження руху на вулицях Подільській, Перемоги та Кафедральній у зв’язку з традиційною хресною ходою, яка запланована на 5 вересня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: хода Хресна дорога молитва молебень віряни свято  
Матеріали по темі