Місто

У Житомирі збираються провести «суботник», аби почистити русло обмілілого Тетерева

18 вересня 2019, 12:10

Місцеві активісти ініціювали проведення «суботника», щоб, користуючись спадом рівня води у Тетереві, почистити береги та русло річки.

Про це говорили на засіданні міськвиконкому 18 вересня під час обговорення рішення про підготовку до опалювального сезону.

Зокрема, активісти підняли питання щодо зниження рівня води в Тетереві.

Заступник мера Сергій Кондратюк пояснив таке непритаманне Тетереву явище двома причинами: протікання дамби на вулиці Жуйка, де два тижні тому проводились певні роботи й були опущені мішки з глиною, а сама дамба потребує капремонту. Інша причина – відсутність опадів, яких фактично не було з червня.

Мер Житомира Сергій Сухомлин запропонував своєму заступнику одразу по завершенню виконкому виїхати на місце і з’ясувати, що можна зробити, аби зменшити скид води через дамбу.

Окрім того активісти запропонували скористатися нагодою й почистити русло річки від сміття. Цю ідею підтримав Сергій Сухомлин і розпорядився організувати проведення суботника, аби почистити берег і русло Тетерева. Активісти обіцяли долучитися.

Подробиці дивіться згодом у сюжеті

Нагадаємо, на початку вересня житомиряни зафіксували спад рівня води у річці Тетерів в районі підвісного мосту в парку Гагаріна.

Як повідомляв Житомир.info, 17 вересня 2019 року відбулося перше засідання «скороченого» виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком річка суботник Тетерів  
Матеріали по темі