Місто

​«Прозорий офіс» на житомирській Польовій у вересні не відкриють: завершують ремонт та очікують меблі

19 вересня 2019, 13:20

Сучасний «Прозорий офіс», який створюється у приміщенні адмінбудівлі Корольовської районної ради, може відкрити свої двері для відвідувачів вже через місяць.

Будувати «Прозорий офіс» на площі Польовій почали у листопаді 2018 року. Реконструкція будівлі здійснюється на двох нижніх поверхах. За словами радника міського голови Олександра Черняховича, облаштування ЦНАПу вже на завершальному етапі. Проте відкрити перший «Прозорий офіс» у нашому місті у вересні не встигнуть.

«Ви розумієте, якщо ми робимо ремонт, тим паче капітальний, завжди є додаткові роботи, які з'являються у процесі будівництва. Така ситуація виникла з даним об'єктом, більше хочемо зробити, добре, а тому терміни переноситься», - говорить радник міського голови Олександр Черняхович.


Приміщення «Прозорого офісу» пристосоване для маломобільних груп населення. Тут є пандус, тактильна плитка, а також окрема кімната для дітей, де згодом встановлять столик для сповивання.

Зокрема будівельники вже завершили реконструкцію зовнішнього фасаду та облаштування благоустрою прилеглої території. Наразі завершуються роботи всередині приміщення.

«Ми вже знаходимося на фінішній прямій. Майже всі роботи всередині закінчені. Залишилися оздоблювальні роботи та встановлення дверей. Підлогу вже закінчили, доводимо все до ладу, фарбуємо стіни і десь за неділю звідти ми вийдемо. Залишаються ті роботи, які по розміщенню меблів та налаштуванню мережі, на це потрібно приблизно місяць», - розповідає радник Житомирського міського голови.

Також у міській раді пояснили, що досі очікують меблі, які для Центру соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» закуповує Міністерство соціальної політики України.

«Гроші виділяють вони і тендер вони проводять самі на усю Україну. Це не тільки для нашого «Прозорого офісу», це централізована закупівля, я вважаю, що вони роблять усе правильно», - додає радник Житомирського міського голови Олександр Черняхович.

Реконструкція будівлі здійснюється на умовах співфінансування з державного та міського бюджетів. Вартість усіх робіт складає понад 35 млн гривень. Тут планують надаватися більше 200 видів соціальних та адміністративних послуг - з питань субсидій, одержання пільг, сплати комунальних послуг та інші.

Нагадаємо, перший «Прозорий офіс» у Житомирі планували відкрити вже у вересні 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2018 року в Житомирі почали будувати «Прозорий офіс» на Польовій в адмінбудівлі Корольовської райради міста. Тендер на 35 млн грн на реконструкцію будівлі виграло ТОВ «Зодчество ЛТД».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Прозорий офіс Польова ЦНАП  
Матеріали по темі