Місто

Діти, на яких впав банер, отримали лише забої, двоє вже сьогодні на навчанні, - депутат Житомирської міськради

23 вересня 2019, 17:15

Діти, на яких 21 вересня під час святкування «Дня мікрорайону Маликова» впав банер, отримали лише забої і двоє з них вже на навчанні, а двоє ще проходять додаткове обстеження.

Про це 23 вересня в коментарі Житомир.info повідомила депутат Житомирської міської ради від цього мікрорайону Тетяна Онопрієнко.

«За інформацією від батьків, яка у мене є на цей час, діти себе почувають нормально. Двоє дівчаток вже знаходяться в школі на навчанні, одна дівчинка ще на додатковому обстеженні з мамою, і хлопчик ще також в лікарні – роблять більш глибоке обстеження. Наразі діти себе почувають нормально», - сказала Тетяна Онопрієнко.

Вона також зауважила, що це була непередбачувана ситуація.

«Я не можу сказати, що сталося, не була свідком цієї ситуації. Свято проводиться вже дев’ятий рік поспіль. Перед проведенням я від себе, як депутат міської ради, написала звернення в усі комунальні служби, в управління охорони здоров’я, управління культури, всіх, хто причетний та забезпечує належне проведення масових заходів. На святі у нас були лікарі, які миттєво відреагували – за хвилину вже надавали допомогу дітям. І «швидка допомога» була на святі, бо це масовий захід, вони теж оперативно відреагували. У дітей зафіксовані, поки що, лише забої. Дуже велике прохання – не розповідати те, чого не було. Ми дуже хвилюємося за здоров’я дітей, але не треба на цьому спекулювати, бо мені сьогодні вже розповідають, що шахраї почали збирати гроші дівчинці, яка, нібито, у важкому стані», - наголосила Тетяна Онопрієнко.

Нагадаємо, 21 вересня у Житомирі на Польському бульварі під час святкових заходів з нагоди Дня мікрорайону Малікова внаслідок пориву вітру впав банер розміром 4 на 5 метрів й внаслідок цього були травмовані четверо дітей віком від 10 до 11 років: один хлопчик і троє дівчаток, яких доставили до лікарні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Маликова банер діти Онопрієнко  
Матеріали по темі