Влада

​Голова Житомирської ОДА Бунечко розповідав про підготовку до Форуму регіонів: жодної конкретики

24 September 2019, 15:15

24 вересня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповідав про нараду із представниками ОТГ Житомирщини та чиновниками адміністрації, де обговорювалась підготовка до проведення Міжнародного форуму регіонів України та Республіки Білорусь.

«Сьогодні було винесено два питання. Перше - питання підготовки до Другого міжнародного форуму регіонів України та Республіки Білорусь, де начальник департаменту доповідав про стан підготовки. Я можу відмітити і доповісти громадськості,що підготовка йде в плановому режимі. Ми маємо певні невеликі проблеми, які ми долаємо. Робота триває, не побоюсь цього слова, цілодобово. І стверджую, що ми проведемо форум на належному рівні. Що конкретно для Житомирщини? Знаєте, я постійно говорю Сергію Івановичу (Сухомлину, - ред.), як мінімум ми матимемо в Житомирі електробус мінського автозаводу. Це як мінімум. Чесно, я не вникав глибоко, не те, що не вникав глибоко, а не готовий вам відразу сказати, що саме дав... Але я впевнений, що розвиток подальших наших відносин Білоруссю - і економічних, і галузевих... в екології у нас спільні проблеми. Нас об’єднує лихо, яке сталось у 86-му році, ми будемо це вирішувати. Об’єднання економічне, зростання співробітництва економічного в тому числі. Це, безумовно, буде продовженням подальшої нашої плідної співпраці. Та й сусідів треба знати в лице, як мінімум… », - сказав голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.


Окрім підготовки до проведення форуму, на нараді також говорили про стан доріг в області. За словами Бунечка, в нової влади дуже амбітні плани щодо ремонту автошляхів.

«Дуже жваво обговорювалось питання саме стану доріг. Піднімались питання наживо, де є критичні моменти. Все буде оформлено, відповідні доручення - розібратись, доповісти. На наступний рік буде, запевняю вас, заплановано ремонт там, де найбільш критичні дороги знаходяться. Амбітні заяви нашого прем’єр-міністра, що дороги ми за п’ять років зробимо, я підтверджую. Дороги за п’ять років ми зробимо. І в Житомирщині, і в усій Україні. На наступний рік буде значно збільшено асигнування на дороги, на Житомирщину в тому числі. Я зараз спробую знайти цифри: попередньо планується, що на 2020 рік передбачається 2 мільярди 847 мільйонів гривень, де буде вставлено одну з самих критичних доріг, яка частіше за все згадується – «Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський», - розповів Віталій Бунечко.

Нагадаємо, Житомирській області до 2020 року планують зробити поточний середній ремонт шматка автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через Вінницю). Мова йде про ділянку дороги протяжністю 15 км від Житомира до Черняхова. Аукціон на середній ремонт 15 км дороги від Житомира до Черняхова за 213 млн грн, який мав відбутися 6 травня 2019 року, відмінили, після чого Служба автодоріг оголосила повторний тендер на ту ж суму.

Як повідомляв Житомир.info, на пресконференції 28 серпня 2019 року новий голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, якого 12 серпня в Олевську представив президент Володимир Зеленський, пообіцяв кадрове «перезавантаження».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бунечко брифінг дорога форум  
Матеріали по темі