Влада

Дев’ять місцевих рад Житомирської області отримають субвенцію на будівництво спортивних майданчиків. Перелік

9 October 2019, 14:04

Між дев’ятьма міськими, селищними, сільськими радами та ОТГ Житомирської області розподілили 5787,4 тис. грн на будівництво мультифункціональних спортивно-ігрових майданчиків.

Розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації від 26.09.2019 «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для заняття ігровими видами спорту» опубліковане на сайті ОДА.

Фінансування отримають Олевська міська рада, Високівська сільська рада (Черняхівський район), Червоненська селищна рада (Андрушівський район), Коростенська міська рада, Новоборівська селищна рада (Хорошівський район), Ушомирська сільська рада (Коростенський район), Хорошівська селищна рада, Гришковецька селищна рада (Бердичівський район), Довбиська ОТГ (Баранівський район).

Скріншоти з розпорядження

Як повідомляв Житомир.info, 5 липня 2019 року на позачерговому засіданні міськвиконкому було прийнято рішення «Про перерозподіл видатків», у якому мова йшла про 1 млн 620 тис. грн субвенції на придбання і встановлення дитячих майданчиків за дев’ятьма адресами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: субвенція розпорядження майданчик спорт  
Матеріали по темі