Місто

Друга гра XIII Корпоративного чемпіонату з боулінгу у Житомирі

10 жовтня 2019, 13:26

7 жовтня у Житомирі в боулінг-клубі LibertyHall відбулася Друга гра XIII Корпоративного чемпіонату з боулінгу – 2019! Цього року встановлено максимальну кількість місць – 140 команд. Уже зареєстровано 115 команд, але набір команд ще триває, тож усіх бажаючих запрошуємо приєднатися!

Відбудеться ще 13 відбіркових матчів кожного понеділка та вівторка з 17:30 до 20:30. Всіх бажаючих запрошуємо приходити та вболівати за свою команду в LibertyHall.

Організатори: рекламна агенція Пропозиція (http://www.reklamapro.com.ua/) та LibertyHall. Генеральний інформаційний спонсор – Житомир.info. Заряджає всіх позитивом ведучий Паша Легенчук. Усі фото чемпіонату робить мега крутий Денис Константинов (https://www.instagram.com/konstantynov_photo/?igshid=vke3k9sajy8t).

Цього дня змагалися компанії м. Житомира:

  • ЖМФТ Таеквондо
  • Будівельник
  • ФГ Лука-Агро
  • Квара
  • ФК Станишівка
  • Житомирська обласна федерація футболу
  • Земляки
  • МК Ювілейний
  • ТОВ Мегпай

Команда ФК «Станишівка» з результатом 974 бали стала переможцем. Другого відбіркового матчу. Отримали Преміум екогорілку ТМ Greenday, квітучий презент від GreenFlora та інструмент від Ексклюзивного спонсора сервіс маркету PLUS, похід в піцерію від ресторації Мандри.

Найкращий чоловічий результат у Максима з команди ФК «Станишівка» - 285 балів (подарунки: ТМ Greenday, сертифікат на послуги в Центрі краси та здоров'я «Венеція» та інструмент від сервіс маркету PLUS).

Найкращий жіночий результат в Оксани з команди ЖМФТ Таеквондо – 192 бали (отримала в подарунок сертифікат від Центру краси та здоров’я «Венеція» та квітучий презент від GreenFlora). У фіналі серед жінок переможниця буде змагатися за крутий подарунок від мережі магазинів ВЕНЕТО та нового магазину меблів в Житомирі - FRANKOFF.

Мережа магазинів біля вашого дому Квара – пригостила всіх учасників освіжаючим напоєм для справжніх спортсменів – Тонус–Кислород.

В перерві чемпіонату учасники пограли в міні квест-ринг, танцювали, співали, проявляли творчі таланти в різних іграх та отримали безліч подарунків – професійні інструменти від сервіс маркету PLUS, горілку від ТМ Greenday, шампанське ТМ FIORELLI, справжнє грузинське вино ТМ WineMan, сертифікати від Оздоровчого Центру Баланс, солодощі від ТМ Руден, білети до кінотеатру «Україна» та Житомирського драмтеатру ім.Івана Кочерги, мегакруту іграшку Франик від фабрики меблів FRANKOFF.

Усі команди за активну участь у конкурсах – отримали та продегустували мегакорисні яблучні чіпси Екофрутик – новинка на житомирському ринку. А перші щасливчики, що вибили страйк, отримали пиво ТМ Carlsberg, а от професіонали, які першими забили три страйки підряд– ТМ Greenday.

Всі учасники у своїх папках отримали цікаву інформацію про спонсорів та 10% знижки від сервіс-маркету PLUS.

Запрошуємо всіх на наступні відбіркові матчі, які відбудуться вже наступного тижня – 21 та 22 жовтня!

Нагадуємо, що Переможець Чемпіонату отримає Перехідний Кубок, святкову вечерю від Мережі закладів SALAD і спальний набір від ТМ ВЕНЕТО!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: боулінг  
Матеріали по темі