Суспільство

За три роки у Житомирській області закрили 28 садочків

11 жовтня 2019, 10:03

У багатьох районах Житомирської області та в окремих об’єднаних територіальних громадах не вистачає дошкільних навчальних закладів, водночас в інших ОТГ садочки закривають.

Про це, зокрема, йдеться у розпорядженні голови ОДА №353 від 07.10.2019 «Про хід підготовки закладів освіти області до нового 2019/20 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період».

«Існуюча мережа закладів дошкільної освіти області ще не повною мірою задовольняє потреби населення. Особливо у Баранівському, Бердичівському, Брусилівському , Ємільчинському, Коростишівському, Малинському, Житомирському, Новоград-Волинському, Попільнянському, Романівському районах та Швайківській, Брусилівській, Ємільчинській, Барашівській, Станишвській, Тетерівській, Городницькій, Радомишльській, Коростишівській, Брониківській, Піщівській, Пулинській об’єднаних територіальних громадах», – йдеться у документі.

Зазначено також, що повільними темпами вирішується питання щодо зменшення перевантаження груп дітьми міських дошкільних навчальних закладів. Нині в середньому по області на 100 місць припадає 113 дітей. Найбільше переповнені дошкільні заклади міст Житомира, Бердичева, Новограда-Волинського, Коростишева, Баранівки, Станишівської, Тетерівської, Високівської, Мартинівської, Дубрівської, Олевської ОТГ.

У той же час у сільській місцевості садочки закривають. За останні три роки ліквідували майже три десятки ДНЗ.

«У зв’язку з оптимізацією мережі сільських загальноосвітніх навчальних закладів в окремих об’єднаних територіальних громадах відбувається закриття дитячих садочків, що призводить до небажаних наслідків. Всього за три останніх роки закрито 28 садочків», – зазначено в розпорядженні.

Нагадаємо, 20 січня 2019 року пресслужба Житомирської обласної державної адміністрації з посиланням на матеріали колегії управління освіти і науки інформувала, що на 100 місць у закладах дошкільної освіти припадає 114 дітей.

Як повідомляв Житомир.info, за даними Головного управління статистики у Житомирській області за 2013 рік, на 100 місць у ДНЗ Житомирської області припадало 117 дітей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДНЗ садочок закриття  
Матеріали по темі