Місто

​Другий тендер на реконструкцію адмінбудівлі в Житомирі під «Прозорий офіс» відмінили через скаргу «Фаворит ОПТ» до АМКУ

18 жовтня 2019, 14:35

Управління капітального будівництва відмінило другий тендер на реконструкцію адмінбудівлі по Перемоги, 55 у Житомирі під створення ЦНАПу у форматі «Прозорий офіс».

Про це йдеться у повідомленні про відміну торгів, опублікованому на ресурсі ProZorro 15 жовтня.

В обґрунтуванні причин відміни торгів вказано, що один з учасників закупівлі – ДП «Фаворит ОПТ» АТЗТ «Фаворит», тендерна пропозиція якого була відхилена 10 серпня, подав скаргу до постійнодіючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

ДП «Фаворит ОПТ» АТЗТ "Фаворит" не погодилось з рішенням замовника про визначення іншого учасника торгів – ТОВ «Зодчество ЛТД» переможцем, і вказало на кілька порушень порядку проведення процедури закупівлі управлінням капітального будівництва.

Адмінколегія Антимонопольного комітету України розглянула дану скаргу і 10 жовтня постановила зобов’язати управління капітального будівництва відмінити процедуру закупівлі.

Нагадаємо, 10 вересня відбулась процедура розкриття тендерних пропозицій на реконструкцію приміщення Богунської райради під «Прозорий офіс». Управління капітального будівництва відхилило пропозицію «Фаворит ОПТ» у 32,8 млн грн і мало намір укласти договір з іншим учасником – «Зодчество ЛТД», пропозиція якого була на 3 млн грн дорожчою.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці травня 2019 року в Житомирі оголосили тендер на 38 млн грн на будівництво «Прозорого офісу» на базі адмінбудівлі Богунської райради, що по вулиці Перемоги, 55. В аукціоні взяли участь дві компанії ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит» та ТОВ Зодчество ЛТД. Проте в середині липня тендерна комісія відхилила обидві пропозиції і визнала тендер таким, що не відбувся. Причиною такого рішення стала неможливість усунути порушення, на які вказала Держаудитслужба після проведеного моніторингу даної закупівлі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Прозорий офіс Богунія Фаворит УКБ  
Матеріали по темі