Місто

​У ЖК «Мрія на Покровській» люди можуть заселитися вже укінці року

21 жовтня 2019, 09:13

Житловий комплекс «Мрія на Покровській» - це квартири з сучасним плануванням та гарним видом за приємними цінами.

В районі агротехнічного коледжу на вулиці Героїв Чорнобиля в Житомирі активно будується житловий комплекс на десять поверхів. За словами головного інженера, ті, хто придбав квартиру на першій секції, можуть відзначити новосілля вже у цьому році.

«‎Сьогодні ми займаємося розв'язанням питань з зовнішніми мережами, а це електрика, газ та вода. До кінця листопада ми повністю під'єднаємо зовнішні мережі та запустимо газ на першій секції. Аналогічна ситуація з електромережами, напруга буде подана на першу секцію. Напруга буде подана на весь будинок для того, аби цього року люди, які виконали оздоблювальні роботи у своїх квартирах, могли заселитися та відзначити новосілля», - говорить головний інженер ТОВ «‎Комфортбуд Плюс» Віталій Буздиган.


Віталій Буздиган говорить: при будівництві завжди виникають різні труднощі.

«‎Ми ні на мить не зупинялися в розв'язанні наших питань з зовнішніми мережами, а саме облаштуванню благоустрою, сприянню місту в реконструкції каналізаційного колектору, перенесенні кабелів електромереж та виконанні інших робіт, які були нелегкими у своїй реалізації, але потрібними для міста, для людей, але головне - для введення в експлуатацію перших секцій нашого житлового комплексу», - зауважив головний інженер ТОВ «‎Комфортбуд Плюс».

За словами Віталія Буздигана, для будівництва використовують інноваційні технології. Родзинка житлового комплексу - двоповерхові квартири з терасами. Крім цього, будинок має привабливий вигляд зовні.

«‎Ми розташовані у затишному районі міста Житомира. Поряд знаходиться спортивний стадіон, озеро, школа, дитячі майданчики та дитячі садки. Тут зручна транспортна розв'язка. Достатньо паркомісць навколо нашого житлового комплексу. Під час проєктування будівництва ми використовували інноваційні технології будівництва, а саме -це наш вентильований фасад. Гарна кольорова гамма. Деякі елементи пофарбовані в сірий колір, який є урбаністичним кольором 2018-2019 років», - розповідає головний інженер.

Будівельні роботи проводять щодня, впевнитися у цьому можна на власні очі.

«‎Підбиваючи підсумки сказаного та зробленого, ми з надією дивимося у майбутнє та з впевненістю у реалізації нашого проєкту хочемо запросити людей, які цікавляться придбанням новобудови. Запрошуємо для того, аби вони прийшли та впевнилися на власні очі, що ми виконали. У тому, що ми будемо робити та у тому, що ми будемо робити у майбутньому, і змогли оцінити нашу роботу та придбати квартиру в нашому житловому комплексі», - говорить головний інженер ТОВ «‎Комфортбуд Плюс» Віталій Буздиган.

ЖК «Мрія на Покровській» - ваші мрії втілюються у життя.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Мрія на Покровській  
Матеріали по темі