Суспільство

​СБУ попередила про антитерористичні навчання у Житомирській області: запровадять особливий режим, перевірятимуть документи і авто

28 жовтня 2019, 16:36

29-31 жовтня 2019 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Житомирській області проведе антитерористичні навчання на території Житомира та області.

Про це 28 жовтня повідомила пресгрупа управління СБУ в Житомирській області.

«У навчаннях візьмуть участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Нацгвардії, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування», - йдеться у повідомленні.

Під час масштабних тренувань, що пройдуть в умовах, максимально наближених до реальних, в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

Служба безпеки України просить жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців, і наголошує, що усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

Крім того, в СБУ просять громадян інформувати правоохоронців у випадку:

- прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

- появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

- виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

- отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

«У випадку отримання такої інформації просимо звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ в Житомирській області (0412) 47-21-52, (096) 563-02-07 або телефонувати на спецлінію Національної поліції 102.», - повідомили в пресгрупі СБУ.

Як повідомляв Житомир.info, з 29 по 31 травня 2019 у Житомирі та області СБУ проводила антитерористичні навчання, наближені до реальних.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: СБУ навчання  
Матеріали по темі