Економіка

​Тайванська компанія може відкрити в Житомирській області фабрику з пошиття брендового одягу

30 жовтня 2019, 10:39

Громада в Житомирській області, яка запропонує найкращі умови для розміщення швейного виробництва, може отримати іноземного інвестора.

Про це 29 жовтня на своїй фейсбук-сторінці повідомив директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук.

«Віцепрезидент корпорації Quang, яка є підрядником двох десятків глобальних брендів (в т.ч. Adidas, Reebock, Puma, Nike тощо) розглядає інвестиційні можливості України та Житомирської області для створення швейного виробництва. Інвестора отримає громада, яка спроможеться створити для нього найкращі умови. Нехай переможе найадаптованіший», - написав хедхантер.

За повідомленням Житомирської ОДА, йдеться про потенційного інвестора з Тайваню, який планує будівництво швейної фабрики на Житомирщині.

«Тайванська компанія QVE розглядає Житомирську область як можливу локацію для створення швейної фабрики. Про це сьогодні, 29 жовтня, говорили під час зустрічі заступник голови ОДА Наталія Остапченко та віцепрезидент компанії Quang Viet Enterprise Джейкоб Ю», - повідомляє пресслужба ОДА.

«Нам важливе створення нових робочих місць в області, залучення інвестиційних коштів. Тому пропонуємо вам ознайомитися з можливостями для створення нової швейної фабрики на території Житомирщини або ж налагодити співпрацю вже з існуючими», – сказала Наталія Остапченко.

Віце-президент компанії QVE Джейкоб Ю зазначив, що компанія наразі розглядає можливість для створення нової фабрики на території Житомирської області. Проте головний орієнтир і перевага – це двогодинна відстань від Києва. Перша фабрика цієї компанії в Європі запрацювала в Румунії, друга – може бути в Україні.

Директор департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації Віктор Градівський повідомив, що на першому етапі створення швейної фабрики планується 1000 робочих місць.

Потенційному інвестору упродовж кількох днів покажуть варіанти для розміщення швейної фабрики в області, а також познайомлять із роботою вже існуючих швейно-текстильних підприємств, - зазначають в ОДА.

Довідка ОДА:

Quang Viet Enterprise – тайванська компанія, яка спеціалізується на виготовленні одягу, зокрема верхнього та спортивного. Має свої виробничі потужності у Китаї, В’єтнамі, Йорданії та Румунії. Основні замовники QVE – це відомі світові бренди Adidas, Reebok, Nike, Puma, Under Armour, New Balance та інші.

Нагадаємо, в липні 2017 року колишній радник голови Житомирської облради Артем Сачук став хедхантером ОДА, очоливши Агенцію регіонального розвитку Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, у І півріччі 2019 року іноземні інвестори вклали в економіку Житомирської області 10,2 млн доларів прямих інвестицій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: інвестор фабрика одяг пошиття Сачук  
Матеріали по темі