Місто

Через роботи на тепломережі у Житомирі тимчасово скасують один тролейбус та змінять схему руху трьох маршрутів

30 жовтня 2019, 16:35

З 31 жовтня у Житомирі тимчасово буде змінено схему руху тролейбусів №7а, №8 та автобусів №1, №37, а тролейбусний маршрут №7 на деякий час скасують.

Про це 30 жовтня повідомила пресслужба Житомирської міської ради, посилаючись на інформацію управління транспорту і зв’язку.

«У зв’язку із проведенням КП «Житомиртеплокомуненерго» аварійно-ремонтних робіт по заміні теплової мережі на вулиці Новосінна з 31 жовтня буде обмежено рух транспорту по вул. Новосінна – від вул. Перемоги до вул. Чехова», – йдеться у повідомленні.

На період проведення робіт буде змінено схему руху тролейбусів та автобусів, а саме:

рух тролейбусних маршрутів № 7А та 8 відбуватиметься по вул. Перемоги, проспекту Мира (кінцева – панчішна фабрика). У вихідні тролейбусний маршрут №8 курсуватиме до майдану Перемоги;
рух тролейбусного маршруту №7 буде скасовано;
рух автобусного маршруту № 1 буде направлено по вул. Лесі Українки;
рух автобусного маршруту № 37 відбуватиметься по вул. Новопівнічна.

Начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради у коментарі Житомир.info зазначив, що, відповідно до планів теплокомуненерго, ремонтні роботи тепломережі на Новосінній триватимуть орієнтовно два тижні. Упродовж цього часу громадський транспорт рухатиметься за описаною схемою.

Як повідомляв Житомир.info, 7 жовтня 2019 року пресслужба Житомирської міськради з посиланням на КП «Житомиртеплокомуненерго» попереджала про роботи з заміни тепломережі по вулиці Шевченка, на ділянці між вулицями Фещенка-Чопівського та Пушкінської. У зв’язку з цим мали розкопати дорогу і обмежити рух транспорту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт маршрутка тролейбус Новосінна  
Матеріали по темі