Влада

У Житомирі начальнику УКБ винесли припис за розмітку на Великій Бердичівській, той обіцяє судитися

31 жовтня 2019, 17:04

Як стало відомо Житомир.info 31 жовтня, управління патрульної поліції в Житомирській області винесло правовий акт стосовно структурного підрозділу Житомирської міської ради. Причина – нанесення дорожньої розмітки на вулиці Великій Бердичівській без погодження з патрульною поліцією.

Цю інформацію Житомир.info підтвердили у пресслужбі патрульної поліції Житомирської області, зазначивши, що припис був винесений на начальника управління капітального будівництва.

«Спочатку мова йшла про велосмуги, потім було визначено, що розмітка на відрізку від майдану Соборного до Старого бульвару – це захисні смуги. У проєкт стосовно нанесення цих захисних смуг були внесені зміни. Після цього проєкт ніхто не погоджував з патрульною поліцією. Тож на головного інженера проєкту, який порушив передбачений законодавством порядок погодження проєктної документації на капітальний ремонт вулиць, винесена постанова за частиною 2 статті 140 КУпАП. Замовником проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт вулиць є управління капітального будівництва Житомирської міської ради. Тому начальнику вказаного управління був виданий припис щодо приведення у відповідність до державних будівельних норм та інших нормативно-правових документів у сфері безпеки дорожнього руху дорожню розмітку по вулиці Великій Бердичівській на відрізку від майдану Соборного до Старого бульвару», – повідомила старший інспектор пресслужби патрульної поліції Житомирської області Тетяна Носадчук.

Начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов у коментарі Житомир.info зазначив, що не згодний з рішенням патрульних, та пообіцяв іти до суду.

«Дійсно, сьогодні зранку на мене була винесена постанова. Мова йде про розділювальну смугу. Я сам в шоці, що на мене винесли постанову. Буду подавати до суду, що поліція неправа. Але в усьому винні Ткачук та Фурлет. Ця розмітка не була погоджена, у квітні був розроблений проєкт, але з минулого року вступили в силу нові ДБН, і проєктант запроєктував, що у місті, на автомагістралях дозволяється робити смуги 2,75 метра, а поліція з цим не згодна, і винесла припис. Ткачук, Фурлет мали погодити це в управлінні патрульної поліції, а зараз винне УКБ, тому що ми були замовниками проєкту, область була виконавцем робіт», – пояснив В’ячеслав Глазунов.

Як повідомляв Житомир.info, 20 вересня 2019 року на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху з`ясовували, чи відповідає дорожня розмітка на вулиці Великій Бердичівській державно-будівельним нормам. Зокрема, мова йшла про велосмуги, які на початку місяця нанесли від старого Бульвару до майдану Соборного. На початку засідання члени комісії заслухали представника поліції, який запевнив, що норми ДБН на цій ділянці порушені. Ствердження поліцейського заперечував проєктант, який роз'яснив присутнім, що розмітка нанесена враховуючи усі особливості зазначеної ділянки та не порушуючи ДБН.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Глазунов розмітка вулиця Велика Бердичівська припис  
Матеріали по темі