Суспільство

Через «Антикорупційну карту ремонтів» житомиряни можуть контролювати, що, де і за скільки ремонтують

11 November 2019, 12:50

Жителі Житомирської міської ОТГ через онлайн інструмент «Антикорупційна карта ремонтів» можуть здійснювати громадський контроль над коштами, що виділяються на модернізацію та оновлення міської інфраструктури.

Про це 11 листопада повідомили на сайті Житомирської міської ради.

«Тепер інформацію про всі ремонти, які відбуваються в Житомирській міській ОТГ, можна дізнатися за посиланням https://map.shtab.net. Онлайн-проект дозволяє мешканцям міст швидко шукати об’єкти ремонту, які їх цікавлять, бачити розмір їх фінансування і терміни виконання робіт. У разі невиконання або неякісного виконання робіт, кожен громадянин може зафіксувати цей факт шляхом коментаря чи фотографії об’єкту. Потім експерти організації перевіряють надісланий коментар і описану у ньому ситуацію, а також, у разі необхідності, звертаються до контролюючих або правоохоронних органів. Основними перевагами карти ремонтів є: ефективний контроль за використанням державних коштів; запобігання проявам корупційних діянь; залучення громадян до антикорупційної діяльності; можливість публічного звіту влади перед громадянами», – йдеться у повідомленні.

Скріншот з карти станом на 11.11.2019

Для зручності пошуку потрібно вказати регіон, адресу, вибрати категорію: дороги, житло, медицина, соціальні заклади, інфраструктура, майданчики та інше. На карті з’явиться потрібне місце, натиснувши на вказівник, збоку відкривається інформація про ремонтні роботи.

Як повідомляв Житомир.info, 22 лютого Житомирський виконком затвердив перелік з 9 доріг, які у 2019 капітально відремонтують.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт карта ОТГ Житомир  
Матеріали по темі