Суспільство

Трускавецький готель «Vesna»: вдале поєднання сімейного відпочинку та ефективного лікування на будь-який гаманець

13 листопада 2019, 13:55

Готель «Vesna» розташований в серці бальнеологічного курорту в м. Трускавець, поруч з центральним бюветом унікальних цілющих джерел мінеральних вод і парковою зоною, серед м’якого клімату і найчистішого повітря.

До послуг гостей 279 оновлених номерів європейського рівня різних категорій, триразове харчування за системою «шведський стіл», дитяча кімната, косметологічний центр Vesna SPA, який пропонує різноманітні апаратні методики для краси обличчя і тіла, широкий асортимент послуг масажів, обгортувань та перукарню. На території готелю – Wi-Fi, парковка, пральня для гостей та дитячий майданчик.

Адміністратори дитячої кімнати радо запропонують дітям веселі ігри, майстер-класи, захоплюючі прогулянки на дитячому майданчику.

Восени, коли лікарі наполегливо рекомендують вживання мінеральної води «Нафтуся», саме в низький сезон, коли ціни більш ніж приємні, а харчування наповнене сезонними фруктами і овочами, радо запрошуємо на оздоровлення та лікування. Отримати його можна як в самому готелі «Vesna», так і в лікувально-діагностичному центрі «Мед-Палас» – кращому в Західній Україні, до інфраструктури якого входять діагностичний центр, лабораторія, водолікарня та SPA-центр. «Мед-Палас» надає можливість проведення майже 350 видів діагностики (УЗД, ендоскопія, рентген, лабораторні дослідження). Водолікарня центру надає широкий спектр процедур з апаратної фізіотерапії, гідротерапії та бальнеотерапії. Для наших гостей ми підготували пакет «Лікувальний», який включає в себе консультацію терапевта, кисневий коктейль, водну та фізіотерапевтичну процедуру. Задля піклування про здоров’я маленьких гостей був розроблений дитячий оздоровчий пакет, в який входить кисневий коктейль та одна процедура вдень, яку запропонує кваліфікований лікар-педіатр. З огляду на особливості вашого здоров'я і здоров'я вашої дитини вам буде призначена індивідуальна схема прийому мінеральних вод «Нафтуся», «Марія», «Софія», в комплексі з якими ефективність оздоровлення буде гарантована.

Зручне місце розташування готелю дозволяє поєднати сімейний відпочинок і ефективне лікування на будь-який сімейний бюджет, наприклад, проживання з триразовим харчуванням на двох осіб – від 990 грн (495 грн на особу). Для гостей поважного віку 60+ діє знижка -5%.

Чисте гірське повітря, лікувальні води сприяють оздоровленню та зміцненню вашого організму! Ми запрошуємо вас відпочити та оздоровитися!

Готель Vesna, 82200, Україна, Львівська обл.,

м. Трускавець, вул. Суховоля, 33.

Тел.: +38 (03247) 5-10-59, 6-41-62, 5-50-70,

(067) 373-55-62.

Офіційний сайт: hotelvesna.com


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі