Влада

З 14 листопада у департаменті регіонального розвитку Житомирської ОДА – новий директор

15 листопада 2019, 10:01

Хоменко Інна Вікторівна з 14 листопада обіймає посаду директора департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації.

Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Віталій Бунечко, йдеться у повідомленні пресслужби облдержадміністрації від 15 листопада.

«Призначити Хоменко Інну Вікторівну на посаду директора департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації, як переможця конкурсу, з посадовим окладом згідно з штатним розписом з 14 листопада 2019 року», – йдеться у документі.

Нагадаємо, на конкурс на посаду директора департаменту регіонального розвитку подавали документи 5 осіб, у конкурсі брали участь лише 3 кандидати – Сергій Бороздих, Сергій Золін, Інна Хоменко, інші 2 претенденти на конкурс не з’явилися. 29 жовтня конкурсанти проходили тестування, розв’язували ситуаційні завдання та мали співбесіди із конкурсною комісією, за результатами проведених етапів складено загальний рейтинг кандидатів і з 2 претендентами – Інною Хоменко та Сергієм Золіним, які успішно пройшли ці етапи конкурсу, голова Житомирської ОДА планував провести співбесіди, за результатами яких і буде визначений переможець. 4 листопада голова Віталій Бунечко визначив переможницею конкурсу на посаду директора департаменту регіонального розвитку Інну Хоменко.

З жовтня поточного року Інна Хоменко – т.в.о. директора департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. в Єдиному державному реєстрі декларацій є щорічна декларація за 2018 рік Хоменко Інни Вікторівни, яка проживає у Києві та працює заступником начальника управління – начальником відділу кошторисно-договірної роботи управління впровадження проєктів будівництва департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації.

Як повідомляв Житомир.info, з 20 вересня 2019 року за угодою сторін звільнився директор департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації Євген Кульчицький, який пропрацював на цій посаді трохи більше року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: призначення вакансія Інна Хоменко департамент регіонального розвитку  
Матеріали по темі