Місто

​Як житомирська молодь святкуватиме День студента та які заходи анонсують у мерії

15 листопада 2019, 17:18

Наближається свято, яке очікують більшість юнаків та дівчат, що навчаються в вищих навчальних закладах по всьому світу, – міжнародний День студента. Його відзначатимуть у неділю, 17 листопада.

Напередодні цього дня журналісти Житомир.info запитали у молоді, що вони думають про студентське життя та як святкують День студента.

«У нас (в університеті - ред.) 13-го листопада відзначають. Як завжди були виступи студентів. У нас білети в «Indigo» продаються, там добре відзначають», — відповідає Олександр.


«Я взагалі намагаюсь не прив’язуватись до календаря і святкую тоді, коли у мене виходить і хочеться, а не тоді, коли потрібно по календарю. Якщо у мене буде вільний час та настрій, то, можливо, зустрінуся з друзями, десь сходимо у приємній компанії відсвяткуємо», - зауважує Юлія.

«Ми не святкуємо, тому що День студента для нас — це навчання. Якщо загально описати студентське життя, то це навчання, і на цьому все, відпочинку ніякого немає. Я навчаюсь на програміста», — ділиться Назар.

«Святкуємо День студента в колі друзів, хтось може піти десь прогулятися. Ці роки потрібно цінувати, тому що у майбутньому ти, навпаки, захочеш повернутися в них, адже це найвеселіші періоди в житті, і їх потрібно цінувати», — каже Віра.

«Тут, мені здається, можна знайти справжніх друзів, не так багато, але, все одно, ти дійсно починаєш цінувати те, що маєш, знаходиш, і взагалі, здобуваєш професію», —додає Софа.

«Чесно сказати, ми ніколи не святкували День студента, але цього року плануємо, тому що у нас, все ж таки, шостий рік навчання. Студентське життя — воно дуже насичене, емоційне, нервове», — відповідає Наталія.

«У нас останній курс нашого студентського життя і, можливо, ми сходимо на якусь дискотеку. Саме так я собі уявляю цей день, коли ти маєш просто відпочити від усього, забути за навчання, а потім плавно про нього згадувати. Це яскраві роки, ти спілкуєшся з великою кількістю різних людей, і цей період неможливо забути», — говорить Юлія.

17 листопада у Житомирі ніяких святкувань для молоді не заплановано, однак у мерії анонсують два заходи до Дня студента на наступному тижні: 19 листопада відбудеться «Листопад-Fest», а 23 листопада — інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».

«Ми зробили у фейсбуці зустріч для того, щоб зібрати ідеї від всіх бажаючих, в першу чергу, від студентства, громадських організацій, які мають свої ідеї щодо святкування Дня студента. Наразі ми маємо дві пропозиції, які й підтримали, — «Листопад-Fest» — конкурс талантів серед студентства, який пройде в університеті ім. І. Франка, і «Що? Де? Коли?» — це більш інтелектуальні ігри серед молоді, які відбудуться в Політехніці. Якщо говорити про інший формат, який був минулого року і позаминулого, то не було таких ініціатив, а фаєрщики не встигали зробити таке шоу, яке було минулого року. Тому цього року ми обмежились цими двома заходами», — розповідає начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, у 2018 році в Житомирі до Дня студента на пішохідній Михайлівській влаштували справжнє вогняне шоу - «Fire battle».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День студента студент свято  
Матеріали по темі