Влада

До Дня аграрія президент дав «Заслужених» посадовцю РДА та співвласнику ковбасної фірми в Житомирській області

16 листопада 2019, 16:00

До Дня працівників сільського господарства, яке в Україні відзначається в третю неділю листопада, президент України Володимир Зеленський присвоїв почесні звання двом аграріям з Житомирської області.

Указ «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу» глава держави підписав 15 листопада 2019 року.

«За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

САМУСЮ Володимиру Леонідовичу — голові правління товариства "Бердичівська ковбасна фабрика", Житомирська область;

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

БАБИЧУ Леоніду Федоровичу — ветеранові агропромислового комплексу, Житомирська область», — йдеться в указі.

ТОВ «Бердичівська ковбасна фабрика» зареєстрована в селі Романівка Бердичівського району, Володимир Самусь є його співзасновником та співвласником. Товариство спеціалізується на виробництві м’ясних продуктів.

Леонід Бабич у 2017 році був заступником начальника управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації, а нині очолює управління регіонального розвитку Пулинської райдержадміністрації Житомирської області.

Нагадаємо, 15 листопада 2019 року голови Житомирської ОДА та облради відзначили працівників сільського господарства грамотами та подяками.

Як повідомляв Житомир.info, до Дня освітян у жовтні 2019 президент присвоїв почесні звання трьом педагогам з Житомира: проректору, декану і завідуючій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: президент указ сільське господарство Заслужений  
Матеріали по темі