Місто

У Житомирі оголосили тендер на демонтаж будівлі вечірньої школи за 800 тис. грн, але можуть заплатити лише 400 тисяч

18 November 2019, 12:58

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на демонтаж аварійної будівлі вечірньої школи на вулиці Кочерги, 11. Очікується, що вартість робіт складе 823,8 тис. грн.

Відповідне оголошення було опубліковане на ресурсі ProZorro 15 листопада.

За умовами тендерної документації, демонтувати мають двоповерхову цегляну будівлю з дерев'яним перекриттям. Під час робіт має бути облаштоване тимчасове дерев'яне огородження (з козирком) будмайданчика та встановлені дорожні знаки безпеки. Також має бути майданчик для складування матеріалів від демонтажу.

Очікувана вартість закупівлі становить 823 тис. 825 грн. Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету.

В оголошені зазначено, що роботи мають бути проведенні впродовж двох тижнів напередодні Нового року: з 16 по 31 грудня 2019 року.

Нині ж тендерна комісія приймає пропозиції від потенційних учасників торгів. Аукціон запланований на 3 грудня.

У коментарі Житомир.info голова бюджетної комісії Житомирської міської ради Юрій Мойсеєв розповів, що на демонтаж аварійної будівлі на початку літа було виділено 400 тис. грн, хоча управління капітального будівництва просило на ці цілі вдвічі більшу суму.

«Як мені розповів начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов, проект на демонтаж школи зроблений на 823825 грн, але виділено 400 тис. грн і переможе той, хто запропонує суму менше 400 тис. грн. Якщо такої суми не буде, то тендер відмінять», - розповів Юрій Мойсеєв.

Нагадаємо, 23 квітня 2019 року депутати Житомирської міської ради дозволили списати та демонтувати аварійну будівлю вечірньої школи в центрі Житомира. Відповідне рішення Житомирської міської №1412 від 23.04.2019 опубліковане на сайті мерії.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії 27 лютого 2019 року депутати не підтримали проект рішення про знесення будівлі вечірньої школи, тоді озвучували вартість демонтажу - 700-800 тис. грн. Відеосюжет з засідання сесії, на якому обговорювали дане питання, тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вечірня школа Кочерги демонтаж  
Матеріали по темі