Місто

У Житомирі показали нові шеврони ДШВ та анонсували присвоєння 13-му батальйону імені Тараса Сенюка

19 листопада 2019, 16:52

Підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних сил України отримали нові емблеми – нарукавні знаки.

Символічні зображення, що нанесені на нові шеврони, 19 листопада журналістам показали в Житомирській ОДА під час пресконференції, на якій окреслили досягнення та здобутки Десантно-штурмових військ Збройних Сил України за 2019 рік.

Заступник командувача Десантно-штурмових військ з морально-психологічного забезпечення – начальник управління морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальський зазначив, що нові нарукавні знаки отримали чотири десантно-штурмові бригади і одна повітрянодесантна, а також два окремих підрозділи.

«Стосовно продовження роботи з ребредингу Збройних сил: на сьогодні це одне з важливих питань. Основні елементи ребредингу, які ми отримали у 2017 році, – це штандарт командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ. У 2017 році ми також отримали берет кольору марун. Ми на цьому не зупинялися, продовжуємо роботу. І зараз перед вами викладені нові нарукавні знаки десантно-штурмових частин Збройних сил України. Це чотири десантно-штурмові бригади і одна повітрянодесантна бригада, а також два окремих підрозділи», – розповів Олександр Пухальський.

Він також повідомив, що до кінця цього року 13-му окремому десантно-штурмовому батальйону, який входить до складу 95-ї ОДШБр, буде присвоєне ім’я загиблого десантника, полковника Збройних сил України, Героя України Тараса Сенюка.

«До кінця цього року планується присвоєння почесної назви імені Героя України, полковника Тараса Сенюка 13-му окремому десантно-штурмовому батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Цей процес ми будемо нарощувати. Ми плануємо наступного року присвоїти ще одній військовій частині почесну назву і продовжимо роботу щодо розроблення та виготовлення нарукавних знаків інших частин Десантно-штурмових військ», – зауважив Олександр Пухальський.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2017 року стало відомо, що Високомобільні десантні війська змінили назву, форму одягу і день свого професійного свята. Війська відтоді називаються Десантно-штурмовими, замість блакитних запровадили марунові берети, а День десантника святкують 21 листопада.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДШВ десантник Пухальський  
Матеріали по темі