Місто

У Житомирі відбувся дитячий чемпіонат з регбі, присвячений загиблим воїнам-десантникам

23 November 2019, 15:22

Зранку 23 листопада у Житомирі стартував дитячий чемпіонат з регбі-7, присвячений загиблим воїнам-десантникам. Змагання проходили на спортивному полі школи №28. За кубок чемпіона боролися чотири команди, серед яких і «Житомирські Соколи».

«Сьогодні у нас зустрічаються команди з усієї України. Дітки віком від 8 до 11 років, також у нас грають і дівчата. Зараз команди грають попередні ігри, потім відбудуться фінальні. Ми приготували з 95-ою бригадою організований показ техніки і гарячу їжу: каша, чай. Наша житомирська команда готувалась два місяці до турніру і ми купили їй фому з емблемами 95-ї бригади», – розповідає начальник з фізичної підготовки та спорту ДШВ ЗСУ Андрій Палагін.


«15 серпня ми відкрилися і вже за два місяці ми зіграли в турнірі у Києві, де зайняли 3 місце. Сьогодні було дуже прохолодно, замерзли руки, але старання є і хлопці молодці. На наступний рік у нас вже є плани: нас запросили в чотири країни на змагання: в Дубай, Австрію і ще в дві країни, ми чекаємо на їхнє запрошення», - додає тренер команди «Житомирські Соколи» Микола Кучинський.

Команди приїхали на чемпіонат за власні кошти. Кожна має на своєму рахунку певні досягнення, деякі вже здобули першість на міжнародних турнірах.

«Я приїхав з Київської області, села Дмитрівна. Відіграли першу гру, але я був тільки у першому таймі, бо руки дуже замерзли. Вважаю, що команда відіграла нормально», - розповідає учасник команди «Гард» Леонард.

«Ми – команда «Київські Соколи». Я оцінюю наші шанси на перемогу у 100%», – говорить учасник команди «Київські Соколи» Філіп.

«Ми їздили на турнір у Швецію, де зайняли перше місце, там жили в маленькому містечку Гетеборзі. Також були в Австрії, там також зайняли перше місце», – додає учасник команди «Київські Соколи» Олег.

«Я думаю, що коли діти приходять і вшановують пам'ять загиблих воїнів-десантників, які захищали нас, ми відразу вкладаємо в них частинку патріотичності, щоб вони любили Україну, як ми її любимо», – зауважує начальник з фізичної підготовки та спорту ДШВ ЗСУ Андрій Палагін.

Нагадаємо, 27 червня у Житомирі відбувся перший всеукраїнський чемпіонат десантно-штурмових військ Збройних сил України з регбі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: регбі чемпіонат десантники Житомир  
Матеріали по темі