Місто

У Житомирі на зиму скасують тролейбус №5-А у вихідні дні, а комунальний автобус «Богунія-Корбутівка» змінить маршрут

3 December 2019, 18:12

Із 7 грудня у вихідні дні рух тролейбусів по маршруту №5-А «Корбутівка – Богунія» не здійснюватиметься.

Про це 3 грудня повідомляє сайт Житомирської міської ради.

«У зв’язку із зменшенням пасажиропотоку на тролейбусному маршруті № 5-А, з 07.12.19 на зимовий період у вихідні дні рух зазначеного маршруту буде призупинено. Автобусний маршрут №3 у робочі та вихідні дні курсуватиме за маршрутом «Корбутівка – Театральна - площа Перемоги – вул. Перемоги - Богунія», - йдеться у повідомленні.

Схема руху комунального автобуса №3, який до цього часу їздив курсував по вулиці Перемоги, не заїжджаючи на майдан Перемоги та вулицю Театральну.


Нагадаємо, комунальні автобуси ТТУ почали курсувати за маршрутом №3 «Богунія-Корбутівка» з 26 жовтня цього року, обіцяний інтервал руху – 10-12 хвилин.

Як повідомляв Житомир.info, на початку листопада 2016 року замість автобусного маршруту «Богунія – Корбутівка», який обслуговував приватний перевізник, ТТУ започаткувало тролейбусний маршрут № 5-А «Богунія – Корбутівка» Після цього житомиряни просили залишити тролейбус №5-А та повернути маршрутку №3. Проте заступник мера Житомира Дмитро Ткачук переконував у правильності рішення про скасування маршруту, який на 90% дублював тролейбусний маршрут №5а і був нерентабельним для перевізника.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тролейбус автобус ТТУ Корбутівка Богунія  
Матеріали по темі