Влада

Поліцейські пожвавили розслідування розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся»

6 грудня 2019, 11:36

Слідче управління ГУНП в Житомирській області з 7 жовтня 2017 року розслідує кримінальне провадження про розтрату коштів під час реконструкції стадіону «Полісся», який знаходиться у Житомирі на вул.Фещенка-Чопівського.

З квітня 2018 року слідчі зверталися до суду про надання доступу до речей та документів, необхідних у розслідуванні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем). Мова йшла про шкоду державному бюджетові на суму понад 350 тис. грн через завищення вартості робіт.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Житомирської обласної державної адміністрації, в тому числі Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської обласної державної адміністрації, діючи за попередньою змовою групою осіб із представниками суб'єктів господарської діяльності, протягом 2016 року, зловживаючи своїм службовим становищем в супереч інтересам служби, з корисливих мотивів, з метою одержання неправомірної вигоди для себе та інших юридичних осіб, використовуючи службове становище, вчиняли дії направлені на завищення вартості обсягів та об'ємів виконаних робіт за інвестиційними програмами Державного фонду регіонального розвитку, чим спричинили тяжкі наслідки, завдавши шкоди державному бюджетові на суму понад 350 000 грн», - йдеться в ухвалі Корольовського районного суду м.Житомира від 16 квітня 2018 року.

В листопаді 2019 року слідчі ГУНП знову почали звертатися до суду з клопотаннями щодо доступу до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 07.10.2017 року, яке вже було за двома статтями: ч. 2 ст. 364 та ч. 3 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Тепер вже мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, а сума збитків, завданих державі, ще встановлюється.

«В ході досудового розслідування отримано відомості, про те що службові особи Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації (Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської обласної державної адміністрації), зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою групою осіб із представниками суб`єктів господарської діяльності, протягом 2016-2019 років, вчинили розтрату бюджетних коштів за інвестиційними програмами Державного фонду регіонального розвитку при виконанні робіт на об"єкті «Реконструкція футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону, що по вул. Фещенка- Чопівського, 18 в м. Житомирі», чим спричинили матеріальної шкоди інтересам держави на суму, що встановлюється», - йдеться в ухвалі Корольовського райсуду від 25 листопада 2019 року.

Нагадаємо, 16 жовтня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко на брифінгу «анонсував» розслідування можливого розкрадання коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся».

Як повідомляв Житомир.info, за реконструкцію футбольного поля та благоустрій території стадіону взялися в червні 2016 року: на відкритих торгах з пропозицією у 7,68 мільйона гривень перемогла компанія «Елітбуд-1». Станом на лютий 2018 року в реконструкцію центрального житомирського стадіону «Полісся» вклали більше 100 млн грн. У червні 2018 заступник голови Житомирської ОДА Роман Щебетов повідомив, що реконструкція центрального стадіону «Полісся» виконана на 65%. На брифінгу 1 березня 2019 року голова ОДА Ігор Гундич повідомив, що Центральний стадіон «Полісся» планують відкрити впродовж 2019 року, а вартість його реконструкції вже становить 150 млн грн. 11 березня 2019 року на засіданні Ради регіонального розвитку за участю президента Петра Порошенка голова ОДА Ігор Гундич назвав стадіон «Полісся» головним спортивним символом змін на Житомирщині. 22 червня Гундич проводив для наших журналістів екскурсію центральним стадіоном та розповів, коли ФК «Полісся» зіграє там перший матч.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон ГУНП розтрата реконструкція  
Матеріали по темі