Влада

Конкурсна комісія Житомирської облради визначила претендента на посаду директора краєзнавчого музею

11 грудня 2019, 17:14

В обласній раді 11 грудня відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей».

Про це повідомляє пресслужба облради.

«Для участі у конкурсі свої документи подали 4 претенденти: Микола Весельський, Роман Насонов, Тетяна Парфентієва та Ірина Михалець. Конкурсна комісія, насамперед, розглянула відповідність поданих документів затвердженим кваліфікаційним вимогам. Про невідповідність поданих документів кваліфікаційним вимогам було повідомлено двох претендентів: Тетяну Парфентієву та Ірину Михалець, яка перед засіданням комісії відкликала свої документи. Після цього відбулися співбесіди з тими кандидатами, документи яких відповідали усім необхідним вимогам. Кожен кандидат на посаду презентував свій план розвитку закладу на 1 рік та на 5 років, а також коротко інформував про власну біографію та трудовий шлях», - йдеться у повідомленні.

Голосування за кожну кандидатуру було відкритим.

«Згідно рішення комісії на заміщення вакантної посади директора Житомирського обласного краєзнавчого музею погоджено кандидатуру Романа Насонова, який вже успішно очолював цей заклад з 2015 по 2018 роки. Кандидатуру Романа Насонова буде внесено на розгляд профільної постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань. А остаточне рішення мають прийняти депутати під час чергової 29 сесії, яка запланована на 18 грудня», - інформує обласна рада.

Нагадаємо, обласна рада 29 жовтня 2019 року оголосила конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей».

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська облрада 6 липня 2018 року вже оголошувала конкурс на заміщення посади директора КЗ «Житомирський обласний краєзнавчий музей», однак не знайшли достойних кандидатур.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада музей конкурс Насонов  
Матеріали по темі