Влада

​Президент перепризначив чотирьох суддів у райсуди Житомирської області

12 грудня 2019, 15:59

12 грудня президент України Володимир Зеленський призначив чотирьох суддів на посади у загальні суди Житомирської області.

Про це йдеться в указах президента № 899/2019 та №900/2019 від 12 грудня 2019, опублікованих на офіційному сайті глави держави.

Призначити у місцевих загальних судах на посади:

  • судді Любарського районного суду Житомирської області ВАЛЬЧУКА Валерія Вікторовича;
  • судді Попільнянського районного суду Житомирської області ЗАЙЧЕНКО Євгенію Олегівну;
  • судді Богунського районного суду міста Житомира СТРІЛЕЦЬКУ Оксану Василівну;
  • судді Богунського районного суду міста Житомира ЗОСИМЕНКА Олександра Миколайовича.

Згідно з інформацією з єдиного державного реєстру декларацій,

суддя Вальчук Валерій проживає у Літині Вінницької області, однак останні роки працював у Любарському райсуді і був його головою.

ЗАЙЧЕНКО Євгенія проживає у селі Чабани Києво-Святошинського району, проте останні роки працювала суддею Попільнянського райсуду,

Стрілецька Оксана працює на посаді судді Богунського райсуду Житомира, яка у вересні 2019 подала декларацію кандидата на посаду Житомирського апеляційного суду,

Зосименко Олександр є суддею Богунського райсуду Житомира, восени подавав декларацію кандидата на посаду судді Київського апеляційного суду.

Як повідомляв Житомир.info, 7 жовтня 2019 президент Володимир Зеленський призначив суддів у три районні суди Житомирської області, а 17 жовтня призначив ще двох суддів – на посади в Корольовський райсуд Житомира та Житомирський районний суд.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд суддя призначення  
Матеріали по темі