Місто

Після урочистого старту новорічних свят на пішохідній Михайлівській у Житомирі зламали чотири ялинки

20 грудня 2019, 11:28

19 грудня у Житомирі урочисто стартували різдвяно-новорічні свята, але вже на ранок 20 грудня виявилося, що ялинки на вулиці Михайлівській «не пережили» першої ночі. Невідомі зламали чотири хвойних дерева, що ростуть у дерев’яних ящиках.

Про це 20 грудня Житомир.info повідомив в. о. директора комунального підприємства «Зеленбуд» Житомирської міської ради Олександр Волокіта.

«Зранку 20 грудня було встановлено, що в ніч з 19 на 20 грудня на вулиці Михайлівській були зламані чотири ялинки. Це вандалізм. Адже зламали їх цілеспрямовано. Тому ми написали листа на ГУ Нацполіції, щоб правоохоронці вжили заходів стосовно розшуку цих невідомих осіб та взяли на контроль це питання, аби подібне не повторювалося. Крім цього, ми звернулися до міського інформаційного центру, щоб вони по камерах встановили осіб, які скоїли правопорушення», – поінформував Олександр Волокіта та зазначив, що усього на Михайлівській стоїть вісім ялин у дерев’яних ящиках.

Зламані ялинки поки замінювати не будуть, адже кошти на це не передбачалися. Пошкоджені деревця підріжуть, аби мали охайний вигляд.

«Спочатку подивимось, як відреагують правоохоронні органи, адже щодня замінювати ялинки немає фінансової можливості. Ми закуповували їх, вартість однієї – 660 грн (з ПДВ). Пошкоджені деревця намагатимемось врятувати: зріжемо верхівки, і поки вони будуть у такому стані. Якщо правоохоронні органи гарантуватимуть, що зможуть забезпечити зберігання цих ялинок, тоді ми, можливо, замінимо їх. Але ми не передбачали коштів на те, що нам щодня ламатимуть ялинки», – зауважив керівник «Зеленбуду».

Нагадаємо, ввечері 19 грудня у Житомирі офіційно розпочався сезон свят: на пішохідній вулиці Михайлівській урочисто увімкнули ілюмінацію, а на майдані Корольова запалили вогні головної ялинки міста.

Як повідомляв Житомир.info, 19 грудня 2019 року близько 3-ї години ночі невідомий чоловік пошкодив та забрав колонку і систему освітлення з фасадів двох закладів на вулиці Михайлівській у Житомирі.

20 грудня житомиряни розповіли Житомир.info, що напередодні увечері запримітити людей, які знімали з новорічних дерев прикраси.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ялинка Михайлівська Зеленбуд Волокіта  
Матеріали по темі