Україна

Юля обрала «пастель», а Рая – «колір ченців». 6 фото

18 травня 2008, 08:44
Або політично-жіночі приховані баталії

Чи можна за одягом дізнатись настрої жінки, якщо ця жінка – політик? Як виявилось, українські жінки-політики в період чергового загострення політичної ситуації, починають одягати чорно-біле, або ж... ніжно-пастельне. Так, останніми днями біля Віктора Ющенка «кружляли» жінки у суворо дотриманій кольоровій гамі, тобто ні тобі весняно-зелененького, ні жовтенького, ні життєствердно-червоного - тільки біле й чорне.

Наприклад, Секретар Радбезу Раїса Богатирьова нещодавно «почорніла» зовсім, навіть без білих вкраплень. Натомість, лідер БЮТ Юлія Тимошенко обрала пастельно-рожево-ніжний колір вбрання. Цікаво, що у поєднанні з виразом її обличчя, загальний портрет вийшов в міру контрастним.

У сесійній залі жінки виглядали теж «стримано». Хіба що Ганна Герман примудрилась своє «чорно-біле» пожвавити кумедними бантиками: треба ж було якось «розбавити» офісний стиль! А от представниця БЮТ Раїса Сорочинська-Кириленко (у депутатському каталозі значиться як пенсіонерка) підійшла до поєднання чорного з білим просто новаторськи: тут тобі й горошок й смужка, й чорно-білі ґудзики різної фактури, словом все що раніше вважалось непоєднуваним.

Отже, «чорно-білий» вибір кольору вбрання жінок-політиків, як зазначають фахівці, свідчить про те, що ці депутати налаштовані на робочий лад, впорядкували свої думки і чітко визначились з намірами. «Пастельний» же вибір «промовляє», що такі жінки або перебувають в спокійному, умиротвореному настрої, або... прагнуть всіх у цьому переконати.

Матеріали по темі