Влада

Житомирський суд скасував свою заборону: облрада може призначити депутата від ВО «Свобода» директором видавництва

10 December 2019, 12:33

Корольовський районний суд м.Житомира задовольнив заяву Житомирської обласної ради й скасував заходи забезпечення позову, якими зупинив дію рішення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального книжково-газетного видавництва «Полісся».

Відповідна ухвала суду від 6 грудня 2019 року оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, позов та заяву про забезпечення позову подала Тетяна Безверха, яка з листопада 2017 року була в.о. директора видавництва. Вона позивається до конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Житомирського комунального книжково-газетного видавництва «Полісся» та Житомирської обласної ради, а третьою особою у справі є депутат облради від ВО «Свобода» Юрій Бовсуновський, який став переможцем конкурсу.

«Заяву Житомирської обласної ради про скасування заходів забезпечення позову у справі №296/10414/19 задовольнити. Скасувати ухвалу Корольовського районного суду м. Житомира від 28.10.2019 року, якою зупинено дію рішення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Житомирського комунального книжково-газетного видавництва Полісся Житомирської обласної ради, оформленого протоколом №2 від 18.09.2019 року, до вирішення справи по суті та заборонено вчиняти дії на виконання рішення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Житомирського комунального книжково-газетного видавництва Полісся Житомирської обласної ради, оформленого протоколом №2 від 18.09.2019 року», - зазначається в ухвалі, яка може бути оскаржена впродовж 15 днів з дня її проголошення.

Скріншот з ухвали Корольовського райсуду від 6 грудня 2019 року

Як повідомляв Житомир.info, 15 жовтня на сайті обласної ради оприлюднили проєкт рішення сесії про призначення директором видавництва «Полісся» депутата облради від ВО «Свобода» Юрія Бовсуновського, який став переможцем конкурсу. Серед чотирьох претендентів на цю посаду була й в.о. директора видавництва «Полісся» Тетяна Безверха, яка виконує обов’язки керівника з 23 листопада 2017 року. На сайті обласної ради зазначено, що депутат Юрій Бовсуновський – підприємець, його освіта – Житомирське медичне училище, зубний технік.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд облрада Бовсуновський видавництво призначення  
Матеріали по темі