Місто

«Зоряний» Свято-Михайлівський собор: у центрі Житомира налаштовують гобопроєктори

28 грудня 2019, 18:24

Ввечері 28 грудня на вулиці Михайлівській за допомогою автовишок фахівці продовжують монтаж та налаштування гобопроєкторів зображень. Очевидно, що за задумом ініціаторів такого встановлення, зображення мають проєктуватись на стіни будівель центральної пішохідної вулиці міста.


За неофіційними коментарями посадовців міської ради, встановити та змонтувати ці світлові конструкції повинні були ще до Дня святого Миколая 19 грудня, втім, старт проєкту відклали через технічні причини. Із того ж джерела стало відомо, що проєкт фінансується не за кошти міського бюджету, а за спонсорські гроші. До цієї ініціативи також фінансово долучились підприємці, власники бізнесів, які розташовані на Михайлівській.

Як вдалось з’ясувати журналістам Житомир.info, монтажем конструкцій керує фахівець з Італії. Втім, від жодних коментарів ініціатори проєкту відмовились, аргументуючи це тим, що проєкт ще не стартував.

Нагадаємо, 26 грудня 2019 року на пішохідній Михайлівській в Житомирі встановили частину гобопроєкторів зображень, а житомирянам обіцяли світлове шоу на Михайлівській.

План заходів святкування Нового року та Різдва у Житомирі – тут

Як повідомляв Житомир.info, 19 грудня в Житомирі офіційно розпочався сезон свят: рівно о 18:00 годині на пішохідній вулиці Михайлівській урочисто увімкнули ілюмінацію та згодом засяли вогні на головній ялинці міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі