Місто

Противники будівництва АЗС на проспекті Незалежності перекрили дорогу на виїзди з Житомира (доповнено)

20 January 2020, 16:51

У Житомирі 20 січня противники будівництва АЗС на проспекті Незалежності, 29 перекрили рух на проспекті Миру біля готелю «Ялинка».

Про це Житомир.info повідомили читачі.

Люди з плакатами в руках рухаються по пішохідному переходу. На місце проведення акції приїхали правоохоронці.

Доповнення: Попри те, що учасники перекриття дороги вигукували гасла «Ми проти АЗС» та мали відповідні плакати, організатори заявили, що акція спрямована проти будівництва лакофарбового заводу на території Оліївської ОТГ Житомирського району.

Нагадаємо, ТОВ «Юпіджи» будує торговельно-автозаправний комплекс у Житомирі на проспекті Незалежності, 29, проти будівництва виступають мешканці прилеглих будинків, які вже кілька разів перекривали дороги та вимагали скасувати будівництво рішенням сесії міської ради. Крім того, 25 грудня 2019 року ГУНП у Житомирській області інформувала про відкриття кримінального провадження за фактом наїзду на мітингувальника біля будівельного майданчика майбутньої АЗС.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 31 жовтня 2019 року депутати скасували містобудівні умови для АЗС на проспекті Незалежності та пропонують ТОВ іншу ділянку в Житомирі, але забудовник проігнорував цю пропозицію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АЗС проспект Незалежності перкрили дорогу акція  
Матеріали по темі