Місто

АнтиШкола англійської Space Deer у Житомирі запрошує дорослих та підлітків на День відкритих дверей

23 січня 2020, 11:02

Ви кілька років вивчали англійську мову у школі, відвідували курси і займалися з репетиторами, але при спілкуванні з іноземцями досі ніяковієте і не можете донести свою думку до співрозмовника? Тоді Вам точно до нас!

АнтиШкола англійської Space Deer відкрила свої двері для тих, кому необхідна розмовна англійська мова в Житомирі

Ви обов’язково заговорите англійською, будете впевнені під час закордонних подорожей, розширите коло своїх друзів та зможете налагодити успішний бізнес з іноземними партнерами.

АнтиШкола англійської Space Deer

  • це унікальна методика вивчення іноземної мови з акцентом саме на сучасну розмовну мову. Тож Вам не доведеться забивати голову застарілими фразами, які вже давно не застосовують носії мови, проте вони досі є в нашій шкільній програмі. Натомість Ви отримаєте чудові навики живого спілкування, що дозволить вільно розмовляти, розуміти співрозмовника і вести діалог.
  • це відсутність нудних занять за партою, незрозумілих підручників, складних домашніх завдань з граматики, але багато розмовної практики з досвідченими викладачами та іноземцями, які є носіями мови.
  • креативний підхід з застосуванням елементів психології, теорії комунікації, акторської майстерності, що дозволяє розговорити кожного студента для усунення мовних бар’єрів.
  • жодних тестів та екзаменів, натомість реальна фіксація прогресу та результату кожного студента.

Уже в найближчі вихідні у Житомирі відбудеться презентація та День відкритих дверей у житомирській АнтиШколі англійської Space Deer.

25 та 26 січня Ви отримаєте чудову нагоду:

  • Познайомитися з викладачами АнтиШколи
  • Протестувати ефективну методику навчання
  • Оцінити власний рівень англійської.

А ще - забронювати місце у групі і отримати знижку на навчання.

АнтиШкола англійської Space Deer чекає на дорослих у суботу 25 січня о 14.00. Реєстрація через гугл-форму за посиланням або за телефоном 063-5324439.

А вже наступного дня – у неділю 26 січня о 14.00 відбудеться День відкритих дверей для підлітків (діти від 9 до 16 років). Реєстрація через гугл-форму за посиланням або за телефоном 063-5324439.

Адреса: м. Житомир вул. Михайлівська, 8/1 (третій поверх)

https://www.spacedeer.com.ua/zhytomir/

Розкрути свою англійську по максимуму разом з АнтиШколою Space Deer!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Space Deer АнтиШкола розмовна англійська  
Матеріали по темі