Влада

У Житомирській ОДА представили офіційний туристичний логотип, але зазначили, що він не є остаточним

23 January 2020, 13:38

У Житомирській облдержадміністрації 23 січня презентували фотоальбом «Мальовнича Житомирщина‎» Віктора Одоміча та представили проєкт туристичного логотипа області.

Конкурс зі створення туристичного логотипа Житомирщини було оголошено ще у 2018 році. За словами директора комунальної установи «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» Житомирської обласної ради Василя Кравчука, більшість робіт не пройшла перевірку на плагіат.

«‎Загалом за період з вересня по жовтень 2018 року надійшло 23 роботи. Деякі з них містить відвертий плагіат, тому вони були відкинуті. У грудні 2018 року логотип був обраний остаточно, київська студія «‎LeCreative» була визнана переможцем. Вони зробили деякі корегування, які ми вносили, і в грудні 2018 року ми отримали кінцеві файли PNG та EPS», -‎ каже Василь Кравчук.

Також Василь Кравчук пояснює, що саме зображено на логотипі.

«‎Він буде використаний у різних кольорових гамах залежно від ситуації. Також логотип міститься з літер ZT, тобто очі, ніс та щока. І слоган «Щастя тут‎!» походить, коли ми робили опитування, коли писали стратегію, попре те, що наша область знаходиться відносно близько до Польщі, у ній найменша кількість людей, які виїздять за кордон», -‎ розповів директор КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» Василь Кравчук.


Як створювався логотип, журналіст Житомир.info намагався дізнатися у переможців конкурсу, проте, а ні контактів, а ні інформації про київську студію «‎LeCreative» у мережі інтернет знайти не вдалося.

На пресконференції зазначили, що логотип буде використовуватися найближчі пів року.

«‎Наразі цей логотип буде використовуватися на офіційних засадах, принаймні найближчі пів року, допоки у нас буде проходити туристична виставка «ZT-EXPO 2019». Якщо будуть пропозицій варті уваги, які не містять плагіат, які ми можемо використовувати офіційно, ми будемо розглядати та можемо змінити логотип, тому що, як відомо, бренд живе пів року. Але хочу нагадати, коли у 2014 році пройшов конкурс на логотип Житомира, теж було багато критики, але зараз всі плескають у долоні попри те, що цей логотип є плагіатом. Цей логотип є логотипом компанії «FOREX MMCIS», - говорить директор Житомирського обласного туристично-інформаційного центру.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко наголосив, що проєкт є меценатський, та закликав не критикувати, а пропонувати свої варіанти туристичного логотипа.

«‎Кожна область повинна мати свій впізнаваний логотип, у нас, у Житомирської області, його не було. Я чую багато скептицизму, але разом з тим хочу сказати, що завжди критикувати дуже просто, взяти зробити на абсолютно меценатських, добровільних початках - це потрібно мати силу та бажання. Ми не кажемо, що це кінцевий варіант. Досить критикувати, давайте, якийсь конструктивізм», -‎ каже голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Нагадаємо, 21 січня у комунальній установі розповіли, як обирали новий туристичний логотип Житомирщини та що він означає.

Як повідомляв Житомир.infо, в березні 2019 року в Житомирі створили робочу групу з питань розробки стратегії розвитку туризму в місті Житомирі до 2030 року. У 2018 році Житомирська область посіла 4 місце в Україні за кількістю туристів, які відвідали регіон.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: логотип Кравчук туризм  
Матеріали по темі