Політика

Депутат від Опозиційного блоку став радником голови Житомирської обласної ради

23 January 2020, 18:19

Депутат Житомирської обласної ради Олександр Чорноморець, який є членом фракції Опозиційного блоку, став радником голови облради Володимира Ширми – представника фракція Блоку Петра Порошенка, що після розпуску перетворилася на депутатську групу «Рідна Житомирщина».

Інформація про радників оприлюднена на сайті обласної ради. До цього часу у Володимира Ширми було два радники – Ірина Левицька та Ірина Карпова. За нашою інформацією, Олександр Чорноморець став радником голови кілька днів тому, але в інформації про депутата на сайті облради вже вказане нове місце роботи.

Зазначимо, що в декларації за 2018 рік Чорноморець вказував, що він працює заступником генерального директора ТОВ «Житомиргаззбут», а за сумісництвом – директором ТОВ «Аленруд».

За даними ресурсу YouControl, Олександр Чорноморець з червня 2017 року є керівником ТОВ «Поліська марка», яке належить депутату обласної ради Андрію Руденькому, обраному до ради він Блоку Петра Порошенка. До речі, на сайті облради вказано, що Руденький працює виконавчим директором ТОВ «Аленруд». крум того, Олександру Чорноморцю належить 25% ТОВ «КСК-Агро-Трейд», яке зареєстроване в січні 2017 року в Черняхові й займається вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

Нагадаємо, на сесії Житомирської облради 9 липня 2019 року Чорноморець виступав за продовження мораторію на продаж землі.

Як повідомляв Житомир.info, на позачергових парламентських виборах 2019 року Олександр Чорноморець балотувався до Верховної ради від партія «Опозиційна платформа – За життя» по Новоград-Волинському одномандатному округу №65.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада радник Чорноморець Опоблок  
Матеріали по темі