Влада

В ОДА відзвітували про результати перевірок заправок у Житомирській області: 18 кримінальних справ, штрафів майже на 5 млн грн

24 січня 2020, 11:59

У рамках проведення заходів із ліквідації нелегальних АЗС у Житомирській області здійснили перевірку 275 об’єктів.

Про це йшлося 23 січня під час засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко, – пише пресслужба ОДА.

«Він поінформував присутніх про те, що згідно щотижневого звіту станом на 22 січня в області припинено діяльність 21 АЗС, 18 АЗС не працюють, складено 10 адміністративних протоколів, розпочато 18 кримінальних проваджень (222 об’єкти), вилучено 92 тонни пального на суму 2,1 млн гривень, нараховано штрафних та фінансових санкцій на суму 4,8 млн гривень та вилучено обладнання на суму 2,2 млн гривень», –

Перший заступник голови ОДА також зазначив, що з метою оптимізації роботи на адреси відповідних служб було надіслано інформацію щодо акредитованих юридичних осіб, які мають право демонтувати обладнання, викачувати пальне з нелегальних АЗС та вивозити його на спеціальні майданчики з подальшим його зберіганням.

«Також хочу поінформувати, що до облдержадміністрації надійшло звернення депутата обласної ради, члена Центру – Ігоря Романського щодо перевірки АЗС, розташованих у Бердичеві за адресою вулиця Житомирська, 74а та 98, а також у м. Житомирі на вулиці Покровській, 98», – додав Володимир Федоренко.

Зазначається, що, відповідно до щотижневої інформації Головного управління ДФС у Житомирській області АЗС у м. Бердичеві за адресою вулиця Житомирська, 74а та 98 перевірялися 20-24 грудня 2019 року. По даних об’єктах оформлена ліцензія ТОВ «Сігнум газ груп».

В ОДА також звітують, що перевірку АЗС у м. Житомирі на вулиці Покровській, 98 проводили члени Центру 5 січня поточного року та встановили, що вона має ліцензію (ТОВ «Люкспромгаз»).

Перший заступник голови ОДА запропонував направити зазначене звернення головному управлінню ДПС у Житомирській області для перевірки суб’єктів господарювання щодо законності отримання ліцензій на право торгівлі пальним.

В ОДА вкотре зауважують, що за телефоном (0412) 47-46-33 працює «гаряча лінія», де приймають інформацію про функціонування нелегальних автозаправок у населених пунктах області.

Нагадаємо, про стан ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами 21 січня 2020 року говорили і в обласній раді. Тоді зазначалося, що в області перевірили 154 автозаправних станцій, діяльність 14 АЗС припинено.

Як повідомляв Житомир.info, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко розпорядженням від 8 січня 2020 року включив до складу Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в області представників компаній ОККО та WOG.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АЗС нелегальна заправка перевірка  
Матеріали по темі