Влада

Житомирська прокуратура хоче, щоб оштрафована за конфлікт інтересів депутатка повернула 5 тис. грн матеріальної допомоги

27 січня 2020, 16:24

Житомирська місцева прокуратура забезпечуватиме розгляд позовної заяви щодо визнання незаконним рішення Оліївської сільської ради Житомирського району про надання депутату сільської ради матеріальної допомоги на суму 5 тис. грн та зобов’язання депутата повернути до бюджету кошти, отримані з порушенням вимог антикорупційного законодавства.

Про це 27 січня повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області.

«Наразі справу прийнято до провадження Житомирським районним судом. Йдеться про те, що під час розгляду на сесії сільської ради питання щодо надання матеріальної допомоги місцевим жителям, депутат, який був у списку осіб на отримання такої допомоги, проголосував за прийняття позитивного рішення, не повідомивши сесію про виникнення реального конфлікту інтересів», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що постановою Житомирського районного суду від 04.04.2019 цього депутата визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП та накладено стягнення у виді штрафу на суму 2 тис. грн.

«Таким чином, незаконно отримана матеріальна допомога, виділена на підставі рішення органу місцевого самоврядування, прийнятого в умовах реального конфлікту інтересів, має бути повернена до місцевого бюджету», - наголошує прокуратура.

У постанові райсуду, на яку посилається прокуратура, зазначено, що рішення про виділення матеріальної допомоги було ухвалене на сесії Оліївської сільської ради 14 серпня 2018 року.

Постанова Житомирського райсуду набрала законної сили 15 квітня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, депутатка Житомирської обласної ради від Опозиційного блоку Раїса Гула отримала у 2018 році від Оліївської сільської ради 7 тис. грн матеріальної допомоги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прокуратура сільрада депутат матеріальна допомога суд конфлікт інтересів  
Матеріали по темі