Влада

Уряд затвердив ключові показники, за якими будуть оцінювати ефективність голів ОДА

31 січня 2020, 15:02

Кабінет міністрів почав реалізацію експериментального проєкту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів облдержадміністрацій.

Постановою від 24 січня 2020 року затверджений порядок реалізації експериментального проєкту та показники моніторингу.

«Погодитися з пропозицією Міністра Кабінету Міністрів України стосовно реалізації до 31 грудня 2021 р. експериментального проєкту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. Затвердити Порядок реалізації експериментального проєкту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. Зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 р. № 987 «Про щорічні звіти голів обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій» на період реалізації експериментального проєкту», - зазначається у постанові.

У додатку до постанови є 25 показників ефективності діяльності голів обласних (див. фото).

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року прем’єр-міністр Олексій Гончарук на селекторній нараді з головами облдержадміністрацій анонсував запровадження системної оцінки показників роботи голів ОДА.

«В Програмі дій Уряду ми чітко прописали, що побудуємо інтегровану систему оцінки ефективності роботи чиновників. Тому із 2020 року ми запроваджуємо системну оцінку показників роботи голів ОДА. Вона буде показувати – хто працює на результат, а хто саботує роботу та потребує заміни», – зазначив глава Уряду.

Як повідомляв Житомир.info, Мінрегіон проводив моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів та публікував щоквартальні результати рейтингового оцінювання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ рейтинг ОДА  
Матеріали по темі