Здоров'я

​Новий корпус онкодиспансеру в Житомирі, на будівництво якого витратили майже 70 млн грн, мають відкрити у квітні

5 лютого 2020, 16:12

Поліклінічне відділення в новозбудованому корпусі онкодиспансеру в Житомирі має запрацювати у квітні 2020 року.

Про це 5 лютого повідомила пресслужба Житомирської обласної ради.

«Поліклінічне відділення обласного онкологічного диспансеру, що буде розміщуватись в новій прибудові, має запрацювати у квітні поточного року. Про це розповів 5 лютого голова обласної ради Володимир Ширма», - йдеться у повідомленні.

«За два роки у закладі зведено нову прибудову, де повністю виконано роботи з термосанації. Також повністю утеплили й головну будівлю диспансеру. У новобудові вже підведено всі комунікації, зокрема система опалення, каналізація, вентиляційна система, електропостачання тощо. Завершуються ремонти у кімнатах. Повністю закінчити всі ремонтні роботи та роботи з облаштування приміщень прибудови планується наприкінці березня – початку квітня. І тоді заклад розпочне приймати пацієнтів вже у новому приміщенні. А до кінця цього року завдяки фінансуванню Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету маємо повністю завершити реконструкцію та облаштування всіх відділень стратегічно важливого для Житомирщини медичного комунального об'єкта», - поінформував голова обласної ради.

За проєктом, у добудові, окрім поліклініки, будуть працювати операційно-амбулаторне, ендоскопічне та хіміотерапевтичне відділення. У цілому на роботи з реконструкції онкологічного диспансеру спрямовано з обласного бюджету майже 30 млн грн, з яких майже 10 млн грн – на проведення термосанації, решта коштів – на зведення та облаштування прибудови.

Також очільник депутатського корпусу розповів про ремонтні роботи приміщення для комп’ютерного томографа, що тривають в обласній дитячий клінічній лікарні.

«Нове медичне обладнання заклад отримав від уряду Японії як благодійну допомогу. Для КТ наразі ремонтують відповідне приміщення. Там вже встановлено кондиціонери, підведена електрика тощо. На ремонтні роботи спрямовано з обласного бюджету майже 2,5 млн грн, і попередньо, завершити роботи планується в середині березня цього року», - зазначив Володимир Ширма.

Нагадаємо, у грудні 2018 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА провів тендер на реконструкцію будівлі Житомирського обласного онкологічного диспансеру з прибудовою. Перемогу в аукціоні отримало ТОВ «УЮТ СТРОЙ» з ціновою пропозицією у 69 млн 556,6 тис. грн. 28 грудня 2018 року з переможцем торгів був укладений договір, за яким прибудову онкодиспансеру підрядник мав звести до кінця 2019 року. Втім на початку січня 2020 року «через документально підтверджені об’єктивні обставини» строк дії договору продовжили до 31 грудня поточного року.

Як повідомляв Житомир.info, станом на початок 2019 року у Житомирській області найвища захворюваність на рак зафіксована серед жителів Бердичева.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: онкодиспансер прибудова поліклінічне відділення рак  
Матеріали по темі