Влада

Голова Житомирської ОДА звільнив начальницю управління екології, яка пропрацювала на посаді менш ніж три місяці

11 February 2020, 09:29

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко 10 лютого підписав розпорядження про звільнення Галини Перникози.

Про це ввечері 10 лютого повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«Звільнити Перникозу Галину Андріївну з посади начальника управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації за угодою сторін 11 лютого 2020 року», – йдеться у розпорядженні.

За повідомленням служби управління персоналом апарату Житомирської облдержадміністрації, 6 лютого цього року Галина Перникоза подала заяву на звільнення із посади начальника управління екології та природних ресурсів ОДА за угодою сторін. Вона була призначена на посаду начальника управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації розпорядженням голови ОДА від 21.11.2019.

Нагадаємо, 8 листопада 2019 року голова облдержадміністрації Віталій Бунечко визначив Галину Перникозу переможцем конкурсу на зайняття посади начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської облдержадміністрації. Після призначення Перникозу перевели на посаду начальника управління екології та природних ресурсів, а колишня начальниця цього управління Оксана Ревенко перейшла працювати в департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

Декларацію перед звільненням та щорічну декларацію за 2019 рік станом на ранок 11 лютого Галина Перникоза не оприлюднила, тобто скільки вона заробила в ОДА поки невідомо.

Як повідомляв Житомир.info, до призначення на посади в Житомирській ОДА Галина Перникоза працювала головним спеціалістом в Державній екологічній інспекції України, а до цього – начальником відділу в Державній екологічній інспекції у місті Києві.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА управління Перникоза звільнення екологія  
Матеріали по темі