Влада

Комісія Житомирської облради вивчає питання дострокового розірвання договорів оренди нерухомого майна з танковим батальйоном ДШВ

17 лютого 2020, 12:14

У Житомирській обласній раді створили комісію, яка вивчатиме питання дострокового розірвання договорів оренди з військовою частиною в с. Великий Кобилин, Овруцького району.

Розпорядження №15 від 12.02.2020 року про створення комісії 14 лютого опублікували на сайті обласної ради.

«Комісії вивчити питання дострокового розірвання з військовою частиною А0281 десантно-штурмових військ Збройних Сил України договорів оренди нерухомого майна та відповідального зберігання рухомого майна, що знаходиться за адресою: Овруцький район, с. Великий Кобилин, вул. Церковна, 48, та надати пропозиції», – йдеться у розпорядженні.


У коментарі Житомир.info17 лютого заступник голови облради Максим Вілівчук розповів, що на засіданні робочої групи дане питання було зняте з розгляду.

«У нас це питання виносилось на робочу групу по використанню майна, дане питання було зняте з розгляду, воно не було прийняте. Тому що у нас є там питання щодо передачі рухомого майна військової частини, там недостача по цьому майну, по якому вони не користувалися. А це більше питання до міністерства, бо вони не вбачають доцільності використання його там, як військової частини. Це майно Житомирської обласної ради, колишній будинок-інтернат. Військова частина там зараз не проводиться ніякої діяльності господарської, воно їм не підходить як майно. Далі воно буде передано до обласної ради», – зазначив Максим Вілівчук.

Як повідомляв Житомир.info, 7 листопада на сайті обласної ради оприлюднили проєкт рішення сесії з текстом звернення до Міністерства оборони України з проханням залишити танковий батальйон ДШВ в Овруцькому районі для економії бюджетних коштів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДШВ батальйон комісія облрада Овруцький район  
Матеріали по темі