Влада

Облрада вирішила ліквідувати КП «Надра Житомирщини», яке за три роки так і не запрацювало

21 лютого 2020, 10:15

Житомирська обласна рада вирішила припинити комунальне підприємство «Надра Житомирщини» шляхом приєднання до комунального підприємства «Еко-сервіс».

Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднений 20 лютого на сайті облради.

«Визнати правонаступником комунального підприємства «Надра Житомирщини» Житомирської обласної ради щодо майна, прав та обов’язків комунальне підприємство «Еко-сервіс» Житомирської обласної ради. Утворити комісію з припинення комунального підприємства «Надра Житомирщини» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства «Еко-сервіс» Житомирської обласної ради для направлення повідомлення державному реєстратору про прийняте рішення щодо припинення комунального підприємства, проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів з припинення юридичної особи», - йдеться у проєкті рішення.

Нагадаємо, рішення про створення комунальних підприємств «Надра Житомирщини» та «Еко-сервіс» депутати ухвалили на сесії обласної ради 25 травня 2017 року. КП «Надра Житомирщини» мало здійснювати видобувну, геологорозвідувальну, виробничу, торгівельну, консультаційну, посередницьку, інвестиційну, інноваційну, культурно-освітню та будь-яку іншу господарську та підприємницьку діяльність; КП «Еко-сервіс» – займатися збиранням, купівлею, прийманням, зберіганням, обробленням (переробленням), перевезенням, реалізацією і постачанням, видаленням відходів, їх утилізацією, розміщенням відходів на спеціальних полігонах, а також наданням інших послуг у цій сфері.

На сесії 31 травня 2018 року голова облради Володимир Ширма пояснював, що підприємство «Надра Житомирщини» ще фактично не створене, бо немає узгоджених законів і не варто призначати керівника КП.

За даними сайту YouControl, підприємство було зареєстроване 27 лютого 2019 року. З цього ж дня майстер лісу ДП «Житомирське лісове господарство» Олександр Павлюк був призначений в.о. директора комунального підприємства «Надра Житомирщини». 5 липня Павлюка звільнили «за угодою сторін», а з 8 липня 2019 року в.о. директора був призначений Петро Козань.

Зазначимо, що минулого року за розпорядженням голови облради для КП «Надра Житомирщини» двічі виділяли фінансову допомогу з метою погашення заборгованості по заробітній платі, податках, сплати штрафів та комунальних послуг, а також поточних витрат на 2019 рік: в серпні – 151 тис. грн, у вересні – 97,8 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2018 року комунальному підприємству «Еко-сервіс» передали 15,5 га землі під Коростишевом для утилізації відходів. З січні 2019 року в.о. директора КП «Еко-сервіс» призначили Олександра Швеця. За результатами 2019 року це комунальне підприємство спрацювало збитково.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада КП Надра Житомирщини  
Матеріали по темі