Політика

У Житомирі організували партійну ходу «Проти продажу української землі»

24 лютого 2020, 13:37

В Житомирі 24 лютого організували ходу з партійними прапорами під гаслом «Проти продажу української землі».

Цього дня в драмтеатрі відбулася зустріч фермерів з народними депутатами, після якої кілька десятків людей з плакатами та прапорами партій ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та Радикальна партія Ляшка пройшли ходою по вулиці Великій Бердичівській від театру до майдану Корольова. Організатори акції планували вручити озвучені на зібранні вимоги керівництву Житомирської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, 13 листопада 2019 року Верховна рада схвалила у першому читанні закон про ринок землі: «за» голосували п’ять мажоритарників з Житомирської області. 13 січня 2020 року відбулося публічне обговорення фінальної версії законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського призначення №2178-10. Під час заходу представники Уряду, депутати фракції «Слуга народу», Аграрного комітету ВРУ пояснили запропоновані зміни до законопроєкту. Зараз Верховна рада розглядає поправки до законопроєкту: станом на 21 лютого народні депутати розглянули 1506 правок з 4018.

Як повідомляв Житомир.info, 8 жовтня 2019 на позачерговій сесії Житомирської облради голосували за звернення щодо мораторію на продаж землі та кричали «Ганьба!» нардепу від «Слуги народу» Богдану Кицаку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: земля акція хода "Свобода" "Батьківщина" РПЛ  
Матеріали по темі