Влада

В Житомирській ОДА тихенько провели конкурс на посаду начальника управління екології: переможець – радник Бунечка

26 лютого 2020, 10:21

В Житомирській облдержадміністрації провели конкурс на посаду начальника управління екології та природних ресурсів та визначили переможця – звільнений президентом Зеленським голова РДА в Київській області, який був радником голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка.

Ввечері 25 лютого пресслужба облдержадміністрації повідомила, що конкурсна комісія провела співбесіди із чотирма кандидатами на посаду начальника управління екології та природних ресурсів ОДА.

«Загалом для участі у конкурсі подали документи 5 осіб. За результатами проходження тестування на знання законодавства, яке відбулося сьогодні, до наступного етапу конкурсу на зайняття вакантної посади начальника управління екології та природних ресурсів ОДА – співбесіди – було допущено 4 кандидата. За інформацією служби управління персоналом апарату ОДА, за результатами співбесіди з конкурсною комісією отримав позитивний рейтинг на вакантну посаду начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Вадим Чередник. Відповідно до визначеного порядку конкурсною комісією внесено пропозицію голові ОДА Віталію Бунечку щодо проведення співбесіди із даним кандидатом», - йдеться у повідомленні.

Фото з сайту ОДА

Зазначимо, що декларацію кандидата на посаду начальника управління екології Вадим Чередник не подавав, натомість 24 вересня 2019 року він оприлюднив декларацію кандидата на посаду заступник директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації. Крім того, пресслужба ОДА не оприлюднювала новину про проведення конкурсу, також не було інформації про кандидатів, які подали документи. Єдину інформацію про конкурс вдалося найти на сайті ОДА в розділі «Вакансії»: вона була оприлюднена 14 лютого і станом на ранок 26 лютого має 4 перегляди.

Скріншот з сайту ОДА

Нагадаємо, 5 вересня 2019 року голова ОДА Віталій Бунечко призначив Вадима Чередника своїм радником на громадських засадах. До цього Чередник розпорядженням президента Володимира Зеленського від 1 липня 2019 року був звільнений з посади голови Бородянської райдержадміністрації, куди його 29 листопада 2018 року призначив президент Петро Порошенко. До призначення керівником Бородянського району Київської області Чередник працював в Держекоінспекції на посаді начальника відділу – старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу управління державного екологічного нагляду (контролю) у м. Києві, а ще раніше – начальником управління Держгеокадастру у Бородянському районі Київської області.

До речі, нинішня заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко до призначення на посаду працювала начальником управління фінансів Бородянської райдержадміністрації, тобто була підлеглою Вадима Чередника.

Як повідомляв Житомир.info, голова Житомирської ОДА з 11 лютого 2020 року звільнив начальницю управління екології та природних ресурсів Галину Перникозу, яка пропрацювала на цій посаді менш ніж три місяці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА вакансія екологія Чередник  
Матеріали по темі