Місто

​Житомиряни за лютий заплатять за опалення на 18% менше

26 лютого 2020, 16:06

Житомиряни за лютий платитимуть за опалення на 18% менше. Зміну вартості нарахування плати за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів розглянули 26 лютого на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

«Вчора ми отримали ціну від Нафтогазу за лютий. Ціна значно менша і у нас є можливість перерахувати тариф з 1 лютого», - заважив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Ми отримали договір по газу за лютий. Газ складе 4962,16 грн, що на 21,1% менше за попередній місяць. Тому, це суттєво впливає на тариф по опаленню. Після перерахунку він складе 1277,69 грн/Гкал (з ПДВ), тобто на 281,23 грн менше попереднього або 18,4%», - повідомив начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун.


За його словами, мешканці міста отримають платіжки з перерахунками за лютий до 12 березня.

Начальник управління комунального господарства міської ради пояснює, що тариф зменшується через теплу погоду.

«Тенденція йде така, що у січні газ був трошки дорожчий. Зараз в залежності від того, що тепла зима і попиту на газ такого ажіотажного немає, і до весни цей попит буде знижуватись і думаю, що буде знижуватись тариф на газ», - каже начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун.

І також нагадує мешканцям, що управляючі компанії можуть регулювати подачу тепла у будинках.

«Хочу звернути увагу, що в кожному будинку є свої особливості і я просто раджу мешканцям звертати увагу на те, що будинки можуть перегріватися, особливо коли зараз тепло. За цим потрібно слідкувати та підказувати управляючим компаніям про регулювання будинку. Лічильник не засіб економії, а засіб обліку. Він може підсказати, що потрібно далі робити будинку, щоб зекономити», - додає Олександр Марцун.

Нагадаємо, виконком Житомирської міської на позачерговому засіданні зменшив тарифи на тепло для мешканців міста на 10% за січень місяць.

Як повідомляв Житомир.info, Житомир у рейтингу українських міст з найдорожчою «комуналкою».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі