Суспільство

Мама року 2020: в Україні стартувала національна премія для найкращих мам

27 лютого 2020, 09:45

Дивовижні, найщиріші, надихаючі, сміливі, добрі, милі – все це про мам, які завжди поруч та вірять у нас. Мами кожного дня піклуються про дітей, чоловіків, батьків, встигають зробити тисячі справ: будувати кар’єру, займатися своїм розвитком і при цьому залишатися гарною та жіночною. Саме тому ми вирішили знайти неймовірних мам в Україні та розказати про них.

Шостий рік поспіль, в рамках проєкту «Мама Року» Лінія магазинів EVA заохочує всіх українців поділитися історією щасливого материнства, героїнею якої може бути ваша мама, бабуся, знайома або навіть ви сама! Для цього в період з 27 лютого по 07 квітня заходьте на сайт mamaroku.eva.ua та залишайте свою неймовірну історію.

Кожна мама особлива по-своєму, тому можна обрати номінацію, яка підходить саме вам – «Натхнення», «Успіх», «Велике серце», «Спорт» та «Сімейний затишок». Для бабусь, які є прикладом для наслідування не лише для своїх дітей, онуків, а й для суспільства, є спеціальна номінація «Супербабуся». А мами, які вміло поєднують блогерство та виховання дітей і надихають своїх підписниць бути сміливішими та щасливішими, можуть надіслати свою історію у номінації «Блогер». Вибір переможниць проводиться двома шляхами: онлайн-голосуванням та експертним журі.

Переможниці отримають титул «Мама року» і будуть урочисто нагороджені на конференції «Мама може» за участю зіркових спікерів, яка відбудеться 17 травня у Києві. Серед головних призів – відпочинок у SPA-комплексі, чарівне перевтілення від стилістів і візажистів, фотосесія, майстер-класи відомих експертів та численні подарунки від партнерів проєкту!

За весь час існування премії своїми зворушливими історіями поділились більше ніж 2 000 жінок, серед яких було обрано 61 переможницю.

В 2019 році відбулася п’ята ювілейна національна премія «Мама Року», за період якої було зібрано у два рази більше історій, ніж у минулі роки, та було нагороджено 14 переможниць.

Не зволікайте та надсилайте свою історію до 07 квітня на сайті премії: mamaroku.eva.ua.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: "Єва" "Мама року"  
Матеріали по темі